in

Hayallerdeki Evi de Yapmışlar

Herkesin hayallerini süsleyen bir ev vardır. Ama bu evler pembe panjurlu ev hayallerinin çok ötesine geçmiş. Avustralya’daki bu evler yaratıcılığın ve maliyetin uç noktalarında yer alıyor.

avusturalya-ruya-ev (1) avusturalya-ruya-ev (2) avusturalya-ruya-ev (3) avusturalya-ruya-ev (4) avusturalya-ruya-ev (5) avusturalya-ruya-ev (6) avusturalya-ruya-ev (7) avusturalya-ruya-ev (8) avusturalya-ruya-ev (9) avusturalya-ruya-ev (10) avusturalya-ruya-ev (11) avusturalya-ruya-ev (12) avusturalya-ruya-ev (13) avusturalya-ruya-ev (14)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

50 Ülkenin Kahvaltı Gelenekleri

13 Neden Uğursuzdur?