in

Hamile Eşinin Karnını Şekilden Şekle Sokan Sanatçı Adam

Aralık ayında doğum yapacak olan eşinin karnını şekilden şekle sokan sanatçı adam çektiği her resmin karesi çok ama çok eğlenceli!

Eşinin karını bir dağa, karlı bir tepeye, adaya ve golf sahasına benzeten sanatçı biraz da photoshop yardımı ile muhteşem görüntüler elde etti.

Adam eşinin karnını organik boyalarla boyadığını da ayrıca ekledi. (Güzel detay…)

Bir erkek çocuk babası olmaya hazırlanan sanatçı oğlu Theo’nun çekimler sırasında annesinin karnını tekmelediği için defalarca boyanın çatladığını ve boyayı sürekli düzeltmek zorunda kaldığını da belirtti.

Böyle neşeli bir ailenin çocuğu olmak harika olacak! Theo, çok şanslısın!

İşte bu neşeli kareler;

hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (1) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (2) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (3) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (4) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (5) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (6) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (7) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (8) hamile-es-sanat-calismasi-bilmiyorsan (9)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Amerika’da Bulaşıkçılık Yaparak 7 Gemi Satın Alan Çılgın Türk

Aklınızı Başınızdan Alacak Zamansal 9 Gerçek