in , ,

Hafta Sonu Yapmak İstediğiniz Ama Yapmadığınız 10 Plan

Hafta sonu gelse de planlarımı gerçekleştirsem dediğiniz ama hafta sonu gelince de üşenip yapmadığınız bir çok şey var değil mi? Hep bir sonraki haftaya atarsınız veya bir sonraki haftaya… Ta ki hiç yapmayana kadar ertelersiniz.

Bunları sizin yüzünüze vurmak istiyoruz, aynen böyle!

 

1. Hafta Sonu Gelse de Sabah Sporu Yapsam

Hafta içi ev-iş ikilisinden bıktınız hafta sonu biraz aktif olmak istiyorsunuz bu yüzden bir spor yapasınız geliyor. Yeşilliklerde koşup terleyip, eve gelip duş alıp salata yiyeceksiniz değil mi? Hayır, evde miskinlik yapıp dışarıdan pizza söyleyeceksiniz.

2. Hafta Sonu Bir Sinema Planı Yapayım

Beklediğiniz film sonunda sinemalarda. Hafta içi gaza geldiniz, toplanıp gideceksiniz ama hafta sonu olunca “Çok kalabalıktır şimdi sinema, AVM falan” diyerek ani bir hareketle fikrinizden cayacaksınız. “Yakında DVD’si zaten çıkar.” diyerek evde kendinizi yemek programlarına vereceksiniz.

3. Hafta Sonu Güzel Bir Yemek Yapayım

Evet, hafta içi canınız çekti içinizdeki aşçılık hissi kabardı ama yapmayacaksınız yine üşeneceksiniz ve dışarıda söyleyeceksiniz. Ya da makarnaya sığınacaksınız… Ah yazık.

4. Hafta Sonu Gelince Konsere Gideyim

Hafta içi bunaldınız tabii hafta sonu müzik ziyafeti çekmek istediniz ama hafta sonu gelince de o bangır bangır müzik size işkence gibi geleceğini düşünüp vazgeçtiniz. İçiniz mi geçti acaba?

5. Hafta Sonu Gelince Eski Arkadaşlarla Buluşayım

E artık birbirinizi özlediniz. İş güç derken iyice hayırsız oldunuz hafta sonu gelince mutlaka arayıp buluşacaksınız. Yalan söylemeyin, yapmayacaksınıııız. Şimdi kim giyinip dışarı çıkacak evde ayaklarınızı uzatıp TV izlemek varken, değil mi?

6. Hafta Sonu Gelince Evdeki İşleri Bitireyim

Bu maddede bayanlar sıkı bir ev temizliği planı yaparken beylerde evde tamirat işlerini tamamlamayı düşünür. Ama hafta sonu gelince üşengeçlik diz boyu olunca yine hepsi kalır, bir temizlikçi ve tamirci tüm sorunların çözümü olur çıkar. Sizde evde üşencege bağlarsınız.

7. Hafta Sonu Gelince Kendime Bir Bakayım

Yine bu maddede hem bayanlar hem beyler bakımlı olmak adına bazı çalışmalar içine girmekten bahseder ama haftasonu gelince evden dışarı adım atmaktan çekinince yine orman çocuğu modunda takılınmaya devam edilir.

8. Hafta Sonu Gelince Bizimkilere Gideyim

Ailenizden ayrı yaşıyorsanız uzun zamandır görmediğiniz “sizinkileri” bir görme planı yaparsınız. Ama hafta sonu olunca evden çıkmak gözünüzde büyür ve kısa bir telefon görüşmesi yapıp belki de bir kaç bahane atarak vicdanınızı rahatlatırsınız.

9. Hafta Sonu Gelince Romantik Bir Şeyler Planlayalım

Bu madde de her iki tarafta hafta içi harika planlar yapar. Bayanlar romantik bir yemek, seksi bir kıyafet, alımlı bir makyaj… Beyler sinek kaydı, jöleli saçlar, jilet gibi takım… Belki evde belki dışarıda… Ama olmayacak, kendinizi fast food a bağlayıp birbirinizi doğal halinizle sevmeye devam edeceksiniz.

10. Hafta Sonu Çocukları Bir Yere Götürelim

Kocaman bir aileniz varsa haftasonu birlikte vakit geçirmek için hafta içinden planlar yaparsınız. Ama hafta sonu gelince yok trafik, yok kalabalık diyerek yine bahçede top oynama modunda takılırsınız.

Bravo, böyle üşengeç olursanız çok erken yaşlanacaksınız!

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Caner Demir

Hayatı delik deşik eden ve de dökülen saçlarımın ortaya çıkardığı karizmatik halimle eşi benzeri olan bir adamım bende...

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Firmalar Fiyatlardaki 99 Kuruş Eki ile Hepimizi Kandırıyor

Göz Sağlığınıza Yeteri Kadar Önem Veriyor musunuz ?