in

Göz Yaşlarıyla İzleyeceğiniz Damardan 10 Romantik Film

Ah şu romantik filmler yok mu?
Var, olmaz mı? Hemde sizi duygusallığın dibine vurduracak, salya sümük ağlatacak muhteşem filmler var. Hafızalara kazınan, biraz eski biraz yeni muhteşem filmler arasından ilk 10 favoriyi sizler için bir araya getirdik;

1. Titanik

aglatan-romantik-filmler (1)
Rose ile Jack’in koca bir gemide yaşadığı aşkları sizi duygusallığa boğarken sonunda göz yaşlarınızda yüzeceksiniz.

2. Not Defteri

aglatan-romantik-filmler (9)
İmkansız ama mucizevi bir aşkı ele alan Not Defteri, ağlamamaya çalışsanızda en sonunda bir böğürtü olarak içinizden çıkıyor.

3. Joe Black

aglatan-romantik-filmler (8)
Ölüme aşık olunur mu? İşte ölüme duyulan bir aşkın hikâyesi… İmkansızlığın tepe noktası. Muhteşem bir hikâye ve yine kırmızı burunlar. Tutmayın, bırakın tuzlu tuzlu aksın işte.

4. Göl Evi

aglatan-romantik-filmler (1)
Olağan dışı bir aşkın kalbi bu filmde atıyor. Ve sizi yavaş yavaş içine çekerek musluklarınızla oynamayı çok rahat başarıyor.

5. Kaynak

aglatan-romantik-filmler (7)
Kanser eşini kurtarmak için modern bilimin ötesine geçmeye çalışıp ölümsüzlüğü bulmaya çalışan bir adamın sizi mahveden hikâyesi…

6. Uzaktaki Anılar

aglatan-romantik-filmler (5)
Hiç ummadığınız anda aşık oldunuz mu? O zaman hiç farkında olmadan bu filmde de ağlamaya başlayacaksınız…

7. Kırmızı Değirmen

aglatan-romantik-filmler (2)
Bir müzikal olmasına rağmen sizi dağıtmaya yetiyor. Özellikle sonunda ne olduğunu anlamadan şıp şıp göz yaşlarınız damlıyor.

8. Hayalet

FILE - In this image released by Paramount Pictures, Demi Moore, left, and Patrick Swayze are shown in a scene from "Ghost."  Swayze's publicist Annett Wolf says the 57-year-old "Dirty Dancing" actor died Monday, Sept. 14, 2009, after a nearly two-year battle with pancreatic cancer. (AP Photo/Paramount Pictures, file) ** NO SALES **
Güçlü bir aşk sınırları aşar, ölümü bile… Eski baş yapıtlardan olan bu film sulu gözlü olmanıza sebep olacak romantizm ve dramı barındırıyor.

9. Sevgili John

Channing Tatum and Amanda Seyfried star in Screen Gems' DEAR JOHN.
Vatani görev ayrılığı çiftleri büyük bir teste tabi tutuyor. Bu filmde tanık olacağınız testte maalesef kendiniz yaşıyormuş gibi göz yaşlarınıza hakim olmayacaksınız.

10. Brokeback Dağı

aglatan-romantik-filmler (3)
İnsanların ‘yumuşak kovboylar’ diye aşağıladığı bu filmi izleyince o yorumu yapanları ne kadar çok ayıplayacaksınız. Ama filmde gözlerinizin sulandığından kimseciklere bahsedemeyeceksiniz 🙂

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Nobel Ödüllü Ünlü Matematikçi John Nash Hayatını Kaybetti

Vezüv Yanardağının Küllerinin Altındaki Bedenler