in

Google Hesaplarınızın Tarafını Seçin, Karanlık Taraf mı , Aydınlık Taraf mı?

google_star_wars

 

Star Wars hayatımızın her noktasına hızla akıyor. Serinin 7. filmi Force Awakens (Güç Uyanıyor) daha vizyona girmeden ortalığı kasıp kavuruyor. Oyunları, oyuncakları, makyaj malzemeleri hatta bavulları bile vitrinlerde çoktan yerini aldı. Eee hal böyle olunca web uygulamaları durur mu?

Google ile Star Wars , Google ürününlerini kapsayan bir kampanya hazırladılar. Youtube, Google, Gmail, Chrome, Android Wear, Maps, Waze gibi hizmetlerin yer aldığı bu kampanya da, Google’ın Star Wars özel sayfasına giriş yapıp tarafınızı seçmeniz ile birlikte macera başlıyor.

Youtube play çubuğunuzu ışın kılıcına, Chrome arka planlarınızı hayranı olduğunuz Star Wars karakterlerine dönüştürebilirsiniz.

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by tyler durden

Her gün işe gidiyorsun. Akşamları erken uyuyorsun. Ve bunun karşılığında aldığın tek şey koltuk takımı. Gerçekten acınası bir durumdasın.!!!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Eleştirmenler Tarafından Seçilen 2015 Yılının En İyi 20 Filmi

Turist Ve Maceracı Gezgin Arasındaki 10 Fark