in

Go Pro Hero4 Tanıtıldı

Aksiyon kamerası denince ilk akla gelen Go Pro firması yeni ürünü Hero 4’ü tanıttı. Yeni Hero 4 modeli ile bir çok konu da değişikliğe giden firmanın ne gibi değişiklik ve özellikler eklediklerini sizler için haberimizde derledik.

Ürün genel özellikleri bakımından 10 Metreye kadar su geçirmezliği mevcut, Mevcut Go Pro’lardan %40 daha hafif ve %50 daha küçük, Tek tuş ile kolay kontrol imkanı, 1080p geniş açı video çekme imkanı, Düşük ışıklarda kendini ona göre ayarlayarak daha net görüntü elde etme, Çift mikrofon sistemi ile daha net ses kayıtları, Dahili pil teknolojisi ile tam şarj ile 2 saate kadar video kayıt imkanı, Tüm go pro aksesuarları ile uyumlu, Dahili bluetooh ve wireless teknolojisi.

HERO4_Session_Feature_1_smallestlightest

Yeni Go Pro Hero 4 standart go prolara göre %50 daha küçük ve %40 oranında daha hafif.

 

 

 

HERO4_Session_Feature_6_OneButton

 

 

Go Pro Hero 4 modelinde diğer modeller gibi ekran bulunmamaktadır. Sadece tek bir düğmeye basarak kumandasından yada telefonunuzdan ayarlamaları yapabilirsiniz.

 

 

HERO4_Session_Feature_3_photo

 

Fotoğraf çekim konusunda sınırları zorlayan Hero 4 0.5 ile 60 sn arasında belirli aralıklar ile seri çekimde 8MP’lik kamerası ile fotoğraf çekebiliyor.

 

HERO4_Session_Feature_4_AppRemote

 

Hero 4 ‘e erişim çok basit. Cihazın üzerindeki düğmeye bastıktan sonra telefonunuz yada kumandası ile istediğiniz ayar ve çekim işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminde Kullanılan Bu Araba Şimdi Nerede?

Beren Saat ve Kenan Doğulu, Arçelik Reklamında