Go Pro Hero4 Tanıtıldı


Aksiyon kamerası denince ilk akla gelen Go Pro firması yeni ürünü Hero 4’ü tanıttı. Yeni Hero 4 modeli ile bir çok konu da değişikliğe giden firmanın ne gibi değişiklik ve özellikler eklediklerini sizler için haberimizde derledik.

Ürün genel özellikleri bakımından 10 Metreye kadar su geçirmezliği mevcut, Mevcut Go Pro’lardan %40 daha hafif ve %50 daha küçük, Tek tuş ile kolay kontrol imkanı, 1080p geniş açı video çekme imkanı, Düşük ışıklarda kendini ona göre ayarlayarak daha net görüntü elde etme, Çift mikrofon sistemi ile daha net ses kayıtları, Dahili pil teknolojisi ile tam şarj ile 2 saate kadar video kayıt imkanı, Tüm go pro aksesuarları ile uyumlu, Dahili bluetooh ve wireless teknolojisi.

HERO4_Session_Feature_1_smallestlightest

Yeni Go Pro Hero 4 standart go prolara göre %50 daha küçük ve %40 oranında daha hafif.

 

 

 

HERO4_Session_Feature_6_OneButton

 

 

Go Pro Hero 4 modelinde diğer modeller gibi ekran bulunmamaktadır. Sadece tek bir düğmeye basarak kumandasından yada telefonunuzdan ayarlamaları yapabilirsiniz.

 

 

HERO4_Session_Feature_3_photo

 

Fotoğraf çekim konusunda sınırları zorlayan Hero 4 0.5 ile 60 sn arasında belirli aralıklar ile seri çekimde 8MP’lik kamerası ile fotoğraf çekebiliyor.

 

HERO4_Session_Feature_4_AppRemote

 

Hero 4 ‘e erişim çok basit. Cihazın üzerindeki düğmeye bastıktan sonra telefonunuz yada kumandası ile istediğiniz ayar ve çekim işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image