in ,

Felçli Modacı Tekerlekli Sandalyeli Hastalar İçin Özel Pantolon Tasarlıyor

Heidi McKenzie, 21 yaşında geçirdiği talihsiz trafik kazasından sonra felç oldu. Hayatında aldığı bu ağır darbeden sonra tekerlekli sandalyeye bağımlı kalan Heidi, çok zor günler geçirdi.

Zaman içinde hayata bir şekilde tutunmayı başaran Heidi, günlerini tekerlekli sandalyeside oturarak geçirirken rahatsızlık duyduğu bir konuyu kendisi çözmeye karar verdi. Pantolonlar!

Sürekli olarak oturması gerekmesinden sonra kullandığı pantolonların ne kadar kullanışsız olduğunun farkında vardı. Çünkü ne ceplerini kullanabiliyordu, ne de giyip çıkarırken kolay hareket edebiliyordu.

tekerlekli-sandalye-pantalon (1)

Kullanımı ve giyip çıkartması kolay olan bir pantolon tasarlayan Heidi, kendisi gibi tekerlekli sandalyeye muhtaç olan insanların işlerini kolaylaştırabileceğine inanıyor.

Pantolonun arka cepleri yok, beli lastikli, arka bel kısım ön kısma göre daha yüksek, pantolonun önünde sonda için giriş yeri bulunuyor, diz üstünde kullanışlı cepler var…

Şu anda projesi için bağış toplayan Heidi 10,000 dolar a ulaşmış durumda. Hedefi ise tam 20,000 dolar toplama!

Tanesi 80 dolardan satılacak olan kullanışlı pantolonlar pek çok hastanın hayatını kolaylaştıracağa benziyor.

tekerlekli-sandalye-pantalon (2)

Gerçekten başarılı bir proje, işin güzel yanı ise bu işten gerçekten anlayan , ve kendisi için bulduğu bir çözümü insanlarla da paylaşmak isteyen genç bir kadının muhteşem bir emeği var ortada… İlham verici!

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Kamikaze

Mefaülü, faülü. Eskiler daha komikti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Ziyaret Ettiğiniz Ülkeleri Kazıyacağınız Akıllı Dünya Haritası

Evliliğe İmrendirecek Dünyadan Gelin ve Damat Pozları