Evsizlere Kullan At Fotoğraf Makineleri Verildi, Çektikleri Resimler İnanılmazdı

Evsizlere Kullan At Fotoğraf Makineleri Verildi, Çektikleri Resimler İnanılmazdı

865
Paylaş

Evsizlere küçük bir fotoğraf eğitiminden sonra 100 adet kullan at Fujifilm fotoğraf makineleri verildi. Katılımcılardan Londra’daki yaşamı anlatan resimlen çekilmesi istendi.

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (2)

100 kameradan 80 tanesi iade edildi ve toplamda 2,500 adet fotoğraf çekildi! Fotoğraflar inanılmazdı! Kareler görenleri inanılmaz etkilemişti.Yapılan çalışmalar sonrası resimlerin arasında 20 tanesi jüri tarafından, Londra Amatör Fotoğraf Festivali için seçildi. Ardından fotoğrafların 2016 yılı takvimi için kullanılacağı da duyuruldu.

İşte bu etkileyici Londra temalı fotoğraflar arasından örnekler;

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (7) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (8) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (9) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (10) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (11) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (12) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (13) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (1) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (3) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (4) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (5) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (6)

 

Content Protection by DMCA.com

Okudunuz Bitti, Peki Ne Düşünüyorsunuz?