in ,

Evsizlere Kullan At Fotoğraf Makineleri Verildi, Çektikleri Resimler İnanılmazdı

Evsizlere küçük bir fotoğraf eğitiminden sonra 100 adet kullan at Fujifilm fotoğraf makineleri verildi. Katılımcılardan Londra’daki yaşamı anlatan resimlen çekilmesi istendi.

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (2)

100 kameradan 80 tanesi iade edildi ve toplamda 2,500 adet fotoğraf çekildi! Fotoğraflar inanılmazdı! Kareler görenleri inanılmaz etkilemişti.Yapılan çalışmalar sonrası resimlerin arasında 20 tanesi jüri tarafından, Londra Amatör Fotoğraf Festivali için seçildi. Ardından fotoğrafların 2016 yılı takvimi için kullanılacağı da duyuruldu.

İşte bu etkileyici Londra temalı fotoğraflar arasından örnekler;

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (7) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (8) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (9) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (10) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (11) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (12) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (13) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (1) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (3) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (4) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (5) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (6)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Yedikleri İçtikleri Ayrı Gitmeyen Doberman ile Küçük Kız

Karnı Okşanan Fok Balığın Yavru Köpek Edası