Evsizlere Kullan At Fotoğraf Makineleri Verildi, Çektikleri Resimler İnanılmazdı


Evsizlere küçük bir fotoğraf eğitiminden sonra 100 adet kullan at Fujifilm fotoğraf makineleri verildi. Katılımcılardan Londra’daki yaşamı anlatan resimlen çekilmesi istendi.

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (2)

100 kameradan 80 tanesi iade edildi ve toplamda 2,500 adet fotoğraf çekildi! Fotoğraflar inanılmazdı! Kareler görenleri inanılmaz etkilemişti.Yapılan çalışmalar sonrası resimlerin arasında 20 tanesi jüri tarafından, Londra Amatör Fotoğraf Festivali için seçildi. Ardından fotoğrafların 2016 yılı takvimi için kullanılacağı da duyuruldu.

İşte bu etkileyici Londra temalı fotoğraflar arasından örnekler;

evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (7) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (8) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (9) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (10) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (11) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (12) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (13) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (1) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (3) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (4) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (5) evsizler-foto-makine-kullan-at-bilmiyorsan (6)

 

Content Protection by DMCA.com

Yorum

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
1
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim