in

Engellenen Sitelere Nasıl Girilir ?

Ülkemizde ara ara da olsa maalesef sosyal medya siteleri engellenerek insanların haberleşme ve iletişim özgürlüğü kısıtlanıyor. Peki bu sitelere hiç giremeyecek miyiz ?

Kesinlikle hayır! Dns değiştirerek girmeye çalıştığımızda sıkıntılar oluyor fakat en kesim çözüm tabi ki VPN. Peki nedir bu vpn ve nasıl çalışır, nasıl kurabiliriz size bunları anlatacağız.

Bugün en iyi VPN programı Steganos şans mıdır yoksa tesadüf mü diyelim 1 yıllık ücretsiz kurulum hakkı tanıyor. Şimdi nasıl kuruluyor ona bakalım.

1.Adım : Steganos Online Shield VPN programı için buradan giriş yaptıktan sonra mail adresimizi girerek 1 yıl geçerli serial key’in gelmesini bekliyoruz.

2.Adım :  Steaganos Programını buradan indirerek programı kuruyoruz.

3.Adım : Gelen serial key’i bütün internet tarayıcılarımızı kapattıktan sonra Steganos Online Shield programını açıyoruz ve sol alt kısımda bulunan “I Have Serial Number” yazan kısma basarak girip email adresimize gelen serial key’i ekliyoruz.

3.Adım : En sonda program üzerinde aşağıdaki resimdeki gibi sadece “Protect Connection” seçili kalacak şekilde bıraktığınız zaman 1 sene boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

son

Not: Bilgisayarınızda doğacak herhangi bir sorundan Bilmiyorsan.com sorumlu değildir. İçerik sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bilmiyorsan.com konu ile alakalı herhangi bir sorumluluk ve hükümlülük kabul etmemektedir.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Otistik Bir Çocuk Dünya Haritasını Akıldan Çizebilir mi?

İki Çocuğun Rüya Gibi Dünyası