in ,

En Sihirli 18 Makyaj ve Güzellik Önerisi

Hanımlar için makyaj vazgeçilmesi imkansız bir güzellik destekleyicidir. Zaten her halükarda güzel olduklarını kendilerine hatırlatmak istiyoruz, tabii makyajdan da vazgeçin demiyoruz.

Makyaj, güzelliğin yanında bakımlı olmayı da getirir. Ancak makyajın, güzel ve bakımlı olmanın da da hileleri, şaşırtıcı yönleri, pratik sihirli güzellik sırları da vardır.

Örneğin bu 18 adet öneri hayat kurtarır;

1. Göze derinlik katmak için siyah gölge verin;makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1

2. Kaşlarınızı incecik bırakmayın, kalın kaş modasına uyun;

makyaj-hilesi-bilmiyorsan-23. Dudaklarınızı nemlendirin, parlatıcı ile doğal bir görünüm kazanın;

Close-up of a young, beautiful, blue-eyed Caucasian woman isolated over white background.

4. Rimelinizin kirpiğinizde bıraktığı tortuları kaş fırçası ile temizleyin;makyaj-hilesi-bilmiyorsan-45. Dudaklarınızı dolgun göstermek için dudağınızın üstüne bir çizgi şeklinde ve alt dudağınızın ortasına hafifçe beyaz renk sürün;makyaj-hilesi-bilmiyorsan-56. Göz altlarınıza krem ve fondöten sürerken yüzük parmağınızı kullanın;makyaj-hilesi-bilmiyorsan-67. Rujun dudağınızda topaklanmaması için nemlendiriciyi dudağınıza diş fırçası ile hafifçe yedirin;makyaj-hilesi-bilmiyorsan-78. Suya karşı dayanıklı rimelleri daha kolay temizleyebilmek için önce ilk kat normal rimel sürün ardından suya karşı dayanıklı rimelinizi sürün. Yine dayanıklı olacaktır faka temizlemesi daha kolay olacaktır.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-89. Dudaklarınızı dolgun göstermek için pudra sürün.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-910. Allık sürerken 3 çizin. 3 rakamı şeklinde allığınızı uygulayın.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1011. Seksi dudaklar için kırmızı-turuncu rengine bir ruj tercih edin.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1112. Kibar ve şık bir görünüm için şeftali tonlarında ojeler kullanın.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1213. Gölgeli, geçişli tıpkı bir ombre stilinde ruj sürün.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1314. Aydınlık bir görünüm için simli ve açık gri tonlarında farlar tercih edin.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1415. Yüzünüzü lekelerden ve zararlı güneş ışınlarından korumak için güneş kremi kullanın.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1516. Sade bir görünümde olmayı ve hiç makyaj yapmayı düşünmüyorsanız gözlerinize sadece kuyruk yapın. Çok şık duracak.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1617. Gözlerinize kalem veya far kullanmayı sevmiyorsanız en azından rimeli tercih edin. makyaj-hilesi-bilmiyorsan-1718. Doğal ve etkileyici bakışlar için göz altlarınıza beyaz ve açık tonlu göz kalemi çekin.makyaj-hilesi-bilmiyorsan-18

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tembelliğin Kitabını Yazan En Tembel 14 İnsan

İçimizdeki Sessiz Katil Diye Anılan Lyme Hastalığının Belirtileri Nedir?