in ,

En İlginç Yaşanmış Olaylar

Hayata dair bilmediğiniz pek çok ilginç olay vardır. Bizde bunların arasından “En” ilginç yaşanmış 9 farklı olayı sizler için topladık.

1# Bir sürücü çığın altında kalır. Ancak daha sonra aracındaki 30 litre birayı içip ardından işeyerek karı eritir ve kurtulur. Dört gün sonra adamı yolda sarhoş bir şekilde bulmuşlardır.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan9

2# Florida’da bir adam, yeğeninin kolunu kopartan bir köpekbalığı ile güreşerek kolu geri almayı başarmıştır. Doktor kolu yerine takabilmiştir.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan8

3# Çinli Poon Lin 133 gün boyunca cankurtaran salında hayatta kalmayı başarmıştır. Bir sürahi ile köpek balıklarını öldürerek ve kuş kanı içerek yaşamaya devam etmiştir.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan7

4# Ehliyetini yeni almış bir adam testere ile kestiği yerini kendisi dikmiş, üzerine acısını dindirmesi için bir şişe cin içmiş sonra da kendisini aracıyla hastaneye götürmüştür. Alkollü araç kullandığı için ceza almamıştır.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan6

5# 1912 Yılında Teddy Roosevelt vurulduktan sonra 90 dakikalık konuşmasını bitirmek için ısrar etmiştir.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan5

6# Florida’da bir adam sabah büyük bir baş ağrısıyla uyanır. Doktora gittiğinde kafasında bir mermi bulunur. Ardından durum ortaya çıkar; karısı kocasını uykusundayken öldürmeye çalışmıştır ancak bu onu uykusundan bile uyandıramamıştır.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan4

7# Jacklyn Lucas adındaki bir genç 14 yaşında yasa dışı bir şekilde deniz piyadelerine katıldıktan sonra 17 yaşında Iwo Jima’yı elinde tüfeği bile olmadan yerle bir etmiştir. İki adet bombanın üzerine kendisini siper ettiği halde hayatta kalmayı başarmıştır.

iwo-jima-1

8# Bir adam Andrew Jackson’ı iki silahla öldürmeye çalışmıştır ancak iki silahta tutukluk yapınca Jackson bastonuyla adamı öldüresiye dövmüştür.

Imacon Color Scanner
Imacon Color Scanner

9# Walter Summerford’a hayatında 3 kez yıldırım çarpmıştır. Ancak yıldırım sebebiyle değil doğal sebepler dolayı ölmüştür. Öldükten sonra da mezarına da bir kez yıldırım düşmüştür.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan2

10# 2006 yılında bir adam karısını öldürmesi için kiralık bir katil tutmuştur. Ancak sonunda karısı kiralık katili elleriyle öldürmüştür.

ilginc-bilgiler-bilmiyorsan1

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

90 Saniyede Gerçekleşen Kusursuz Güzellik

Güneş Enerjisiyle Mangal