in

En Gereksiz ve Saçma 7 Çocuk Parkı

Çocukları eğlenmeleri, açık havada kan ter içinde kalana kadar kurtlarını dökmeleri hatta yeni arkadaşlar edinmeleri için çocuk parkları harika bir noktadır.

Çocuk parkı deyince akla; salıncak, kaydıran, tahterevalli gibi basit aletler gelir.

Ama bu aletler o kadar gereksiz ve saçma ki, çocuk parkı değil korku parkına benziyor;

1. Silent Hill’deki tavşanları andıran bir domuzcuk;

en-gereksiz-cocuk-parklari (2)

2. Pardon giriş neredeydi?en-gereksiz-cocuk-parklari (3)3. Dik açılı kaydırak;en-gereksiz-cocuk-parklari (4)4. Sert bir düşüşü olan kaydırak;en-gereksiz-cocuk-parklari (5)5. Mezarlık manzaralı, tam çocuklar için;en-gereksiz-cocuk-parklari (6)6. Filin girişi ne kadar da hoş duruyor;en-gereksiz-cocuk-parklari (1)7. Çocuklar ölsün diye yapılan bir alet;en-gereksiz-cocuk-parklari (1)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Tinder’a 18 Yaş Sınırı!

Sizden Daha Kötü Bir Haftasonu Geçiren 13 Zavallı