in , ,

Düşük Bütçeyle Araç Hasarını Onarmanın En Yaratıcı 21 Yolu

Birazdan göreceğiniz fotoğraflara gülerken, “ne yemiş içmiş bu adam da, böyle bir fikri ortaya çıkmış?” diyeceksiniz.

Araçlarındaki hasarları düşük bütçeli bir şekilde kendi çabalarıyla onarmaya çalıştılar. Ne kadar olmuş, ne kadar olmamış, siz yorumlayın 🙂

1# Evet, aracın sağına gelen darbeyi büyük bir yara bandı ile kapatma fikrinin ötesi olamazdı.

araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (2)

2# Gözünüzü kısarak bakınca kırmızı lambaya benziyor, eğer içinden ışıkta çıkyıorsa bu lamba uzun süre idare eder 🙂araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (3)3# Yaratıcı bir stop lamba fikri daha. Emek, yaratıcılık ve cesaret hepsi bir arada!araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (4)

4# Ayna mı kırıldı? Aynadan bol ne var evde, kim verecek şimdi o kadar para?araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (5)

5# Adı üstünde kapı işte. Hem bu amerikan kapı, daha karizmatik.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (6)6# Benzin kapağının yerini CD’den başkası tutamazdı.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (1)7# Bu kilidi kimsecikler açamaz, gönül rahatlığı ile kilitleyip bırakabiliyorum.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (8)

8# Evet, sanıyoruz ki bu kilit moda olmuş. Bizde araçlarımıza yaptırmayı düşünüyoruz ciddi ciddi :/araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (9)

9# Konforun ne önemi var, hele güvenlik ne ki? Bu sandalye 4 ayaklı sağlam basar, konforu da harika yahu!araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (10) 10# Amaç sadece döndürmesi değil mi? Düğme olsa ne olur, vana olsa ne olur?araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (11) 11# Açısını tam ayarlayamadık ama aydınlatıyor işte.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (12) 12# Aydınlatmasa da olur, benim için görsellik önemli.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (13) 13# Sileceğin ucu kırılırsa, sizde eldiven takın! Baktınız olmuyor boks eldiveni kesin çözüm olabilir.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (14) 14# Tutuyor mu? Tutuyor. O zaman gerisi önemli değil.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (15) 15# O kadar parayı kim verecek şimdi, kendim kaplarım ben.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (16) 16# Hemen göremiyorsunuz ama araba tamamen gri koli bandı ile kaplanmış.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (17) 17# Kahve tutacağının fiyatları almış başını gidiyor. Al, bu da tutuyor işte!araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (18) 18# Lastik dediğin nedir ki? Ayağını yerden kesse yetmez mi?araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (2) 19# Cam olsun, ister ahşap, ister sürgülü ister otomatik yeterki dışarısı gözüksün, güneş girsin….
araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (19) 20# Rüzgarı kesiyor işte, kışa doğru halledicez.araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (20) 21# Gidiyoruz işte 50 ile, amaç bir yerden bir yere gidebilmek canım. ( O şey arabayı nasıl taşıyor anlayamadık ama?)araba-yaratici-fikirleribilmiyorsan (1)

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Nepal’ de 22 Saat Sonra Kurtarılan Mucize Bebek

Porno Film İzlerken İnsanların Yüzünde Oluşan İfadeler