in ,

Düşük Bütçeli 10 Romantik Randevu Fikri

Bir sevgiliniz varsa farketmeden paranız azalmaya, masraflar çoğalmaya gece hayatından alemlerden kopmaya başlıyor gibi mi hissediyorsunuz?   Günler geçtikçe, ilk zamanlarda gittiğiniz cep yakan mekanlar yerine daha salaş yerleri tercih etmeye mi başladınız? Zamanla fikriler tükenip monotonlaşmaya başladık hiç demeyin! Durun! İlişkinize renk katmaya havasını değiştirmeye geliyoruz!

Cebinizi yakmayacak ama sevgilini etkileyecek 10 adet harika randevu fikrimiz var;

1. Tiyatroya Gidin

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (9)

Sanat her fikirden insanın buluşabileceği mucizevi bir noktadır. Sevgilinize birlikte özellikle bol kahkahalı bir tiyatro tercih edin.

2. Sahilde Gün Batımında Dolaşın

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (8)

Sahilde gün batımında el ele harika vakit geçirebilirsiniz. Ayakkabılarınızı çıkarın, denizi hissedin. Ona güzel bir deniz kabuğu hediye edin. Sonra da taş sektirmeyi öğretin 🙂

3. Hayvan Barınağını Ziyaret Edin

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (7)

Hayvan sevgisine kimse karşı koyamaz. Sevgilinizi alıp onunla hayvan barınağına gidin. Bakamayacak durumdaysanız, hayvanların sevimliliğine kapılıp lütfen evlat edinmeyin.

4. Tarihi Yerleri Gezin

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (6)

Yaşadığınız şehirde aslında bilmediğiniz veya üşenip daha önce gitmediğiniz o kadar harika tarihi yerler var ki! Sevgilinizle birlikte yaşadığınız yerin geçmişini keşfedin.

5. Birlikte Yemek Pişirin

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (5)

Dışarıda restoranlara tonla para vermektense evde, birlikte bir makarna yapıp yeseniz bile daha mutlu olacaksınız, emin olun.

6. Guitar Hero’da Kapışın

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (4)

Gitar çalmak her bileğin hakkı değildir. Hele Guitar Hero’da hiç değildir. Onunla birlikte gideceğiniz bir kafede Guitar Hero ile yeteneklerinizi tokuşturun.

7. Çadır Kurun

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (2)

Bir akşam onu bahçenizde kurduğunuz çadıra davet edin. İçini yılbaşı ışıkları ile aydınlatın.  Birlikte yemek yiyip sohbet edin.(Çadırınız yoksa ödünç alın, malum bütçe kısıtlı satın almayın. Veya kendiniz yapın!)

8. Geocache ile Kutu Avına Çıkın

ornek-geocache-kutu-bilmiyorsan

Telefonunuza Geochace programını yükleyin, bir kayıt açıp sevgilinizle yakınlarınızda kutu aramaya çıkın. Bu define avcılığı ile heyecanlı bir aşk dolu macera yaşayın.

9. Etkinliklere Katılın

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (3)

Genellikle etkinlikler veya açılışlar halka açık olup ücretsiz yiyecek ve içeceklerle doludur. Hem merakınızı giderebilir hemde karnınızı doyurabilirsiniz.

10. Bisiklet Kiralayın

dusuk-butce-ask-bilmiyorsan (1)

Artık sahillerde, bisiklet yollarının olduğu bölgelerde bisiklet kiralama noktaları mevcut. Bisiklet kiralayın marketten alacağınız atıştırmalıklar ile çimlerin üzerinde hem karnınızı doyurun hem de dinlenin.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Çocuklar İçin Lego Protez

Kablonun Hafızası Olur mu ?