in

Dünyayı Gezerek Günde 1000 Dolar Kazanan Johnny Ward

İrlandalı fakir bir ailenin çocuğu olan Johnny Ward rutin bir işte çalışma fikrinden nefret ediyordu. Bir çok işte tutunmayı denedi ama otorite sorunları vardı ve emir altında çalışmayı sevmiyordu.

“Artık Pazartesi’den Cuma’ya kapalı bir alanda çalışmaya dayanamıyorum. Yeter!” şeklinde Facebook sayfasında bir yazı paylaşmasının ardından Johnny hayatını değiştirecek büyük bir adım attı.

Ward, step4ward adında bir gezgin bloğu açarak dünyayı dolaşmaya başladı. Dünyayı dolaşırken online olarak para kazanabileceği bir iş yapmak istiyordu.

Ve Johnny 2012 yılında dijital bir medya şirketi kurdu. Bugün Dünyayı gezmeye devam eden Johnny günde 1000 dolar civarında para kazanıyor.

Birazcıkta olsa içimiz sızladı. Kim istemez ki böyle bir hayat?

193 ülkenin 152’sini gezmiş olan Johnny’nin girişimci hayatından kareler;

Emir altında çalışmayı sevmiyordum.

gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (1)

Kendi işimi yapmayı istedim.gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (2)

Kapalı bir alanda sabahtan akşama dek çalışma fikri hiç bana göre değildi.gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (3)

Eğer kafanıza bir şey koyduysanız ve birşey yapmayı planlıyorsanız, hayatınıza bir çizgi çekin ve bunu yapacağım diyin!gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (4) gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (5) gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (6) gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (7) gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (8) Johnny ve hostes sevgilisi.gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (9) gezerek-para-kazanan-adam-bilmiyorsan (10)

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

“Yok Artık” Dedirten Fotoğraflar

Bebeğinin Doğumunu Göbek Bağı İle “Aşk” Yazarak Kutlayan Ebe