in ,

Dünyanın En Sıradışı 9 Süper Modeli

Süper model denildiği zaman “Barbie” ve “Ken” kadar kusursuzluğa sahip insanlar akla geliyor. Aslında güzellik ve yakışıklılık oldukça göreceli bir kavram. Mankenlik endüstrisinde bu anlayış son yıllarda daha da farklı boyutlara taşındı.

Andrej Pejic

super_model_1 super_model_2

Avustralyalı, transgender kadın manken. Androjen fiziksel özellikleri ile tanınır. Mayıs 2011 itibarıyla models.com’un “Top 50 erkek model” listesinde 11. sırada, 2011’de FHM dergisinin “En seksi 100 kadın” listesinde 98. sırada yer aldı.

Casey Legler

Casey Legler super_model_4

Fransız, olimpik yüzücü ve süper model. Erkeksi görüntüsü nedeniyle, erkek model olarak sözleşme imzalayan ilk kadın oldu.

Daphne Selfe

super_model_5 super_model_6

Genellikle modeller erken yaşta emekli olurlar. Daha genç, daha taze modeller onların yerini alır. Daphne Selfe ise 60 yaşında modelliğe başladı ve şuan 85 yaşında. Dünyanın önde gelen markaların yüzü olmaya da devam ediyor.

Rick Genest

super_model_8 super_model_9

Kanada doğumlu mankenin diğer adı “Zombie Boy”. Ölümden dönen model, hayatında büyük bir değişim yapar. Vücudunun hemen hemen her yeri dövmelidir. Ve Lady Gaga’ nın “Born This Way” klibinde oynamıştır.

Shaun Ross

super_model_10

Dünyanın ilk albino modeli. Aynı zamanda dansçı da olan Shaun, birçok ünlünün klibinde yer almıştır.(“E.T.”-Katy Perry, “Party”-Beyonce Knowles)

Moffy

super_model_11

Angelina Jolie ‘ye benzerliği ile de anılan süper modelin aslında öne çıkan özelliği şaşı gözleri.

Alex Minsky

super_model_12 super_model_13

Afganistan savaşından gazi olarak dönen bir model. Ampüte süper model, heykel gibi vücudu ile baş döndürüyor.

Jillian Mercado

super_model_14 super_model_15

Duchenne kas distrofisi ‘ni ve hastalığının acılarını unutmak için manken olmaya karar verir. Tekerlekli sandalye kullanıyor olması dahi bu işte başarılı olmasına engel olamamış.

Liu Xianping

super_model_16 super_model_17

72 yaşındaki Çin’ li model, torununun kıyafetlerini giyip çektirdiği fotoğraflara internete düşünce kendini bu sektörde buluverdi. Sıska vücudu ve ince bacaklarıyla modellik yapmaya devam ediyor. Hemde kadın kıyafetleri ile.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Dünyadaki İkiziniz ile Tanışıp, Buluşmanız Artık Mümkün

Robin Williams Hayranı Adamdan Muhteşem Performans