in ,

Dünyanın En Eski Renkli Basılmış Kitabı Dijital Ortamda

Dünyanı en eski renkli basılmış kitabı artık herkes tarafından ulaşılabilir oldu. Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi tarafından dijital ortama aktarılan 17 yüzyıla ait kitap Online olarak halka açıldı.

Sayfaların narin ve çok eski olması sebebiyle sergilenmesi yasak olan kitap 1633 yılında Ten Bamboo Studio tarafından basılmış. Baskı tekniği olarak xylography (tahta kalıptan baskı) kullanılmış.

dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_1 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_2 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_3 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_4 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_5 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_6 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_7 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_8 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_9 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_10 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_11 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_12dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_1 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_2 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_7 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_6 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_4 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_5 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_3 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_8 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_9 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_10 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_11 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_12

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Para Harcamana Bakarak Yaşını Tahmin Edebilecek miyiz? – TEST

Ünlülerin Birleşimi ile Ortaya Çıkan En Kusursuz 11 Yüz