Dünyanın En Eski Renkli Basılmış Kitabı Dijital Ortamda


Dünyanı en eski renkli basılmış kitabı artık herkes tarafından ulaşılabilir oldu. Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi tarafından dijital ortama aktarılan 17 yüzyıla ait kitap Online olarak halka açıldı.

Sayfaların narin ve çok eski olması sebebiyle sergilenmesi yasak olan kitap 1633 yılında Ten Bamboo Studio tarafından basılmış. Baskı tekniği olarak xylography (tahta kalıptan baskı) kullanılmış.

dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_1 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_2 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_3 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_4 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_5 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_6 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_7 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_8 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_9 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_10 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_11 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_12dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_1 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_2 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_7 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_6 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_4 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_5 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_3 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_8 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_9 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_10 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_11 dunyanin_en_eski_renkli_kitabi_12

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image