Dünyanın En Büyük 6 Şirketin Mütevazi Yemekhaneleri


Modern ofislerin kafeteryaları ve yemekhaneleri dünyanın en iyi restoranları ile rekabet ediyor. Tek fark bedava olmaları ve sadece çalışanlarına hizmet ediyor olmaları. Çalışanlarının motivasyonlarının ne kadar önemli olduğunun farkında olan bu büyük şirketler için çalıştıkları ortam kadar yemek yedikleri alanların ve yemeklerinin yüksek kalitede olması gerektiğini düşünmüşler.

Google

Google’ ın merkez ofisi New York’ ta bulunuyor. Manhattan manzaralı yemek yerlerinde 3 öğün birbirinden leziz tatlara ulaşıyorlar. Eğer işiniz ile hayal kırıklığı yaşamak istiyorsanız Google’ ın ofisine ve kafeteryasına uğramanız yeterli…

google_kafeterya-1 google_kafeterya-2 google_kafeterya-3 google_kafeterya-4 google_kafeterya-5

Apple

Apple’ ın merkez ofisi California’ da bulunuyor. Caffè Macs diye adlandırdıkları kafeteryalarında Meksika, İtalyan, Japon, İspanyol ve Fransız mutfağından eşsiz lezzetler sunuluyor. Kahvaltılarında krepten, Fransız tostuna ve taze sıkılmış meyve sularına kadar bolca çeşit var. Ve menü sürekli değişiyor.

apple-kafeterya-1 apple-kafeterya-2 apple-kafeterya-3 apple-kafeterya-4

Facebook

Facebook’ un merkez ofisi California’ da bulunuyor. Epic Cafe adındaki kafeteryalarında ofis çalışanları 3 öğün yemek yiyorlar. Asya ve Amerikan mutfağından lezzetlerin sunulduğu kafeteryadan ofis çalışanlarının misafirleri de faydalanabiliyor.

facebook-kafeterya-1 facebook-kafeterya-2 facebook-kafeterya-3 facebook-kafeterya-4

Dropbox

Dropbox’ un merkez ofisi San Francisco, California’ da. Tuck Shop adındaki kafeterya yaklaşık 400 metrekare. Dünyanın en iyi restorantlarında çalışmış şeflerin yemekleri sunuluyor.

dropbox_kafeterya-1 dropbox_kafeterya-2 dropbox_kafeterya-3

Pixar

Pixar’s Cafè Luxo’ da sizi Pixar karakterlerinden Buzz Lightyear ve Woody karşılıyor. Şirketin başında  Steve Jobs varken onun isteği üzerine kurulan kafeterya Paris’ te bulunan Musée d’Orsay’ ın küçük bir kopyası.

pixar-kafeterya-1 pixar-kafeterya-2 pixar-kafeterya-3 pixar-kafeterya-4

Twitter

San Francisco’ daki Twitter merkez ofisinde yemeklerden çok menülerdeki isimler çok keyifli. @birdfeeder (kuş besleyici) adındaki kafeteryada menüdeki lezzetlerden çok bölüm isimleri fark yaratmış.

twitter-kafeterya-1 twitter-kafeterya-2 twitter-kafeterya-3 twitter-kafeterya-4

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image