Düğün İçin Biriktirdikleri Para İle Tekne Alıp Dünyayı Gezen Çift


Herkesin hayalleri vardır ama yaşamaya cesaretleri yoktur. Fakat, 29 yaşındaki Charlie Smith ve 34 yaşındaki nişanlısı “Captain” (ki bu gerçek adı) hayallerini yaşamak için denize açılmayı tercih etmişler.

captain-and-charlie-2

 

2010 yılında tanışıp, 2013 yılında nişanlanan çift düğünleri için birikim yapmaya başlamışlar. Sonra bu kadar parayla yapabilecekleri daha harika şeyler olduğunu keşfetmişler. İşlerinden ayrılıp, evlerini satıp dünyayı gezmeye karar vermişler. Ancak, öyle sırtlarında çanta gezip, hostel odalarında kalma fikri hoşlarına gitmeyince bir tekne almışlar.

captain-and-charlie-3

 

Dufour marka 11 metrelik “Silver Paws” adını verdikleri tekne ile denize açılmışlar. Bugüne kadar Batı Akdeniz, Fransa, İspanya, İtalya, Elba, Korsika ve Balearic Adaları’nı gezmişler. Şuan tekneleri Barcelona’da fakat Noel tatili için ailelerinin yanına Jersey’e gideceklermiş.

captain-and-charlie-4 captain-and-charlie-5 captain-and-charlie-6 captain-and-charlie-7 captain-and-charlie-8 captain-and-charlie-9 captain-and-charlie-10captain-and-charlie-1nstagram : captainandcharlie

blog: captainandcharlie

 

 

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image