in

Düğün İçin Biriktirdikleri Para İle Tekne Alıp Dünyayı Gezen Çift

Herkesin hayalleri vardır ama yaşamaya cesaretleri yoktur. Fakat, 29 yaşındaki Charlie Smith ve 34 yaşındaki nişanlısı “Captain” (ki bu gerçek adı) hayallerini yaşamak için denize açılmayı tercih etmişler.

captain-and-charlie-2

 

2010 yılında tanışıp, 2013 yılında nişanlanan çift düğünleri için birikim yapmaya başlamışlar. Sonra bu kadar parayla yapabilecekleri daha harika şeyler olduğunu keşfetmişler. İşlerinden ayrılıp, evlerini satıp dünyayı gezmeye karar vermişler. Ancak, öyle sırtlarında çanta gezip, hostel odalarında kalma fikri hoşlarına gitmeyince bir tekne almışlar.

captain-and-charlie-3

 

Dufour marka 11 metrelik “Silver Paws” adını verdikleri tekne ile denize açılmışlar. Bugüne kadar Batı Akdeniz, Fransa, İspanya, İtalya, Elba, Korsika ve Balearic Adaları’nı gezmişler. Şuan tekneleri Barcelona’da fakat Noel tatili için ailelerinin yanına Jersey’e gideceklermiş.

captain-and-charlie-4 captain-and-charlie-5 captain-and-charlie-6 captain-and-charlie-7 captain-and-charlie-8 captain-and-charlie-9 captain-and-charlie-10captain-and-charlie-1nstagram : captainandcharlie

blog: captainandcharlie

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Evsizlerin Kayıtsız Şartsız En İyi Arkadaşları, Köpekler

Uçak Yolculuklarında Radyasyona Maruz Kalıyor muyuz ?