in

Dövmen mi Var Derdin Var!

Dövme sahibi olmak insanı statü sahibi yapmasa da, bir şekilde etrafta merak uyandırıyor farklı bir gözle bakılıyor. Hele ki çiçek böcek dışında bir dövme taşıyorsunuz durum daha bir değişiyor. Ardı ardına cevapladığınız ve kaç defa duyduğunuzu bile hatırlamadığınız dövmeniz ile ilgili size sorulan sorular…

Acıyor mu?

Bu ilk sorudur ve Daynen şöyle sorulu; “Bende yaptırmak istiyorum ama çok acıyor mu? Yok ben dayanamam yaa…”

İğnenin derinin üzerinden debelenerek gezdiğini düşünürseniz, bu soruya “Evet” dışında bir cevap gelemez.

dovme_sahibi_olmak_1

Uyuşturmuyorlar mı?

Herhangi bir anestezi yapılacak bir durumda yoktur ortada ama acı eşiği konusunda sıkıntılı insanların hayalleri uyuşturularak dövme sahibi olmaktır. Şimdilerde artık dövme yapılacak bölge özel kremler ve spreylerle uyuşturuluyor. Eskiden nerdeee?

dovme_sahibi_olmak_2

Anlamı var mı?

İnsan sanki açıklama yapmak zorundaymış gibi başlar anlamının varlığını veya yokluğunu anlatmaya. Aslında gerçek olan birşey var ki kimse bu soruya cevap vermekten hoşlanmaz.

dovme_sahibi_olmak_3

Bunun Yaşlılığı da Var Ne Yapacaksın?

Kaçınılmaz bir gerçek yaşlanmak. Zaten bunu öngörüsü vardır dövme yaptıran kişinin. Dövmesiyle bir ömür geçirmeye hazırdır.

dovme_sahibi_olmak_4

Günah Değil mi?

Bu soru en rahatsızlık verici en can sıkıcı sorudur. Doğru cevap insanın içindedir. Dövme yaptırmaktan daha fazla günah sayılacak şeyler varken bu soru absürt sayılır.

dovme_sahibi_olmak_5

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Oda Arkadaşlarından Öyle Bir intikam Almaya Çalıştı ki!

3 Yaşındaki Minik Bilardo Ustası