Doğduğundan Beri Annesinin Sırtında Dünyayı Dolaşan Bebek

Doğduğundan Beri Annesinin Sırtında Dünyayı Dolaşan Bebek

558
Paylaş

31 yaşındaki eski bir hemşire olan Karen Edwards ve eşi Shaun Bayes çocuklarının olmasının ardından, ailecek dünyayı gezme kararı aldılar. Bu “ailecek” seyahat fikri bir bebek ile işkenceye dönüşeceğini düşünenler, bu kararlarını sert bir şekilde eleştirenler oldu ama onlar aldırış etmedi. Karen, bebeğini sırtına aldığı gibi eşiyle birlikte maceralarına başladılar.

Asya, Avusturalya ve Yeni Zelanda’nın da dahil olduğu egzotik bir tura çıktılar.

Bir bebeğin, aslında hiçbir şeye engel olmadığını, dünyayı gezerken kendilerine harika bir arkadaş olabileceklerini söyleyen çift, farklı kültürler içinde büyüyen bebeklerinin ufkunun da hızla genişlediğini söylediler.

Şanslı bebek ve cesur çifte mutlu yolculuklar diliyor, bahaneci anne babalara da selam olsun diyoruz.

seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (9) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (8) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (7) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (6) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (5) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (4) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (3) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (2) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (1) seyahat-etmek-bebek-ailecek-bilmiyorsan (10)

 

Content Protection by DMCA.com

Okudunuz Bitti, Peki Ne Düşünüyorsunuz?