in

Dikkat Çekici Sokak Reklamları

Şirketler ürünlerini satmak için yaratıcılıklarını ve farklarını ortaya koyarak toplumun dikkatini çekmeye çalışıyor. Sokak reklamları bu görevi kimseyi rahatsız etmeden ortamın bir parçası olarak başarıyor.

Bu sokak reklamlarının bazıları şok etmek, düşündürmek, bazıları eğlendirmek hatta sizi  güldürmek için dikkatlice hazırlanmış. Hiç beklenmedik anda yolda yürürken, otobüs durağında veya havaalanında bagajınızı beklerken karşınıza çıkıyor.

 

 

yaratici_reklamlar_1
Bir Yılda 60.000 insan hava kirliliğinden ölüyor – NRDC.org
yaratici_reklamlar_4
Motor City Nightmares: Korku Kovası
yaratici_reklamlar_5
GYM Reklamı
yaratici_reklamlar_14
Organik Çay_1
yaratici_reklamlar_15
Organik Çay_2

yaratici_reklamlar_2 yaratici_reklamlar_3 yaratici_reklamlar_6 yaratici_reklamlar_7 yaratici_reklamlar_8 yaratici_reklamlar_9 yaratici_reklamlar_9a yaratici_reklamlar_10 yaratici_reklamlar_11 yaratici_reklamlar_12 yaratici_reklamlar_13 yaratici_reklamlar_16 yaratici_reklamlar_17 yaratici_reklamlar_18 yaratici_reklamlar_19 yaratici_reklamlar_20 yaratici_reklamlar_21 yaratici_reklamlar_22 yaratici_reklamlar_23 yaratici_reklamlar_24 yaratici_reklamlar_25 yaratici_reklamlar_26 yaratici_reklamlar_27 yaratici_reklamlar_28 yaratici_reklamlar_29 yaratici_reklamlar_30 yaratici_reklamlar_31 yaratici_reklamlar_32

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Amortisör Nedir – Nasıl Çalışır?

Okula Giden En Tehlikeli Ve Sıradışı Yollar