in

Dağları Oymuşlar İçine Bir Restoran Koymuşlar

Hoş bir müzik, biraz mum ışığı, mis gibi denizin kokusu ve o çılgın dalga sesleri eşliğinde ruhunuzu dinginleştirecek bir akşam yemeğine kim hayır diyebilir ki?

Güney İtalya’da Polignano a Mare adlı bir kasabadaki restoran tüm bu dileklerinizi gerçekleştiriyor. Dağların içine oyulmuş olan Grotta Palazzese adlı bir otel restoranı eşsiz manzarası ile sizi kilitlemeye yetiyor.

Resimlerine bakarak hayali bile insanı heyecanlandırıyor, “keşke orada olsaydım” dedirtiyor.

Yolunuz İtalya’ya düşerse bu restoranı da rotanıza ekleyin.

dag-restorani-bilmiyorsan (1) dag-restorani-bilmiyorsan (2) dag-restorani-bilmiyorsan (3) dag-restorani-bilmiyorsan (4) dag-restorani-bilmiyorsan (5) dag-restorani-bilmiyorsan (6)

Kaynak

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Gözlerinize Ne Kadar Güvenirsiniz? 18 Adet Optik İllüzyon ile Test Edin

Geleceğin Zuckerberg’ünü Arayan Nineye Mark’tan Kapak Gibi Cevap