in

Dağın Yamacında, Uçurum Manzaralı Otel

Bu soruya macera severlerin “Evet!” diye haykırdığın duyar gibiyiz. Ve gerçekten böyle bir otel var, o yüzden hemen sizi şöyle ön sıraya alalım.

Peru’da yerden yaklaşık 150 metre yukarıda, bir dağın yamacında bulunan şeffaf küre şeklinde odacıkları ile dünyanın tek uçurum manzaralı oteli olan Nature Vive Skylodge Suite’ te kalmak büyük cesaret istiyor.

Ölmeden önce yapılması gereken bir çılgınlık diyoruz!

peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (6) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (7) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (8) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (9) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (1) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (2) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (3) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (4) peru-yamac-otel-ucurum-bilmiyorsan (5)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Tek Başına Seyahat Etmenin Muhteşem 8 Avantajı

Çocuklar Mutlu Olsun Diye Onlara Dövme Yaptı