Çorapla mı Uyursun Çıplak Ayak mı? Bu Durum Kişiliğini Nasıl Anlatıyor?


Bu Dünya’da bir çorapları ile uyuyan insanlar vardır bir de çıplak ayak uyuyan insanlar vardır. Bu insanlar farkında olmasa da bir çorap kişinin hakkında pek çey anlatabilir.

Peki sen hangisisin?

Çorapla Uyurum

Eğer uyurken çorap giyiyorsan muhtemelen soğuğa karşı çok hassassın. Bu biraz da metabolizma ile ilgili aslında… Hızlı bir metabolizmaya sahip olan insanların vücut ısıları daha yüksektir, ancak yavaş metabolizması olan insanların vücut ısıları düşük olduğu için ayakları da normal olarak üşür.

Ayrıca çorap ile uyumanın kişiye koruyucu bir etki yarattığı da düşünülmektedir. Çorapla uyumak kişinin kendisini yorganın altında, yatağında daha güvende hissetmesine yardımcı olur. Burada psikolojil etkiler devreye girer; kendi kendisini kucaklıyormuş gibi hisseden kişi çoraplarının verdiği o yumuşak dokunuş da hoşuna gider. Bu durum duygusal insanlarda daha sık görülebilir.

Çıplak Ayak Uyurum

Ama eğer kişi çorapları ile uyumayı sevmiyorsa kişinin vücut ısısı yeterli olduğu için ayaklarının sıcak kalmasına da gerek duymuyordur. Çıplak ayak ile uyumayı seven insanlar biraz da başına buyruk, özgürlüğüne düşkün tipler olarak da bilinir. Mahremiyetine önem veren, bir ilişkide kontrolcü olmayı seven, içten, mücadeleci ve önem verdiği insanlara göz kulak olan insanlardır.

brighteside.me

[playbuzz-item url=”//www.playbuzz.com/ecemue10/orapla-m-uyursun-plak-ayak-m” info=”true” shares=”false” comments=”false” recommend=”false”]

Yazar Ne Dedi?

Ben şahsen çıplak ayak uyumayı severim ve hakkımda yazan tüm özellikler de tutuyor diyebilirim. Yani çorapsız uyumanın bu kadar şey anlattığını bilmiyordum doğrusu 🙂

 

Content Protection by DMCA.com
Bi' Tepki Ver Bakalım
Berbat Berbat
0
Berbat
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Facia Facia
0
Facia
Komik Komik
0
Komik
Geyik Geyik
0
Geyik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çorapla mı Uyursun Çıplak Ayak mı? Bu Durum Kişiliğini Nasıl Anlatıyor?

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim