in , ,

Çok Fena Gaza Getiren En İyi 11 Aksiyon Filmi

Film izlerken bir anda kendinizi filmin içinde bulur; kaçmaya çalışan bir kurban, dünyayı kurtarmaya çalışan bir süper kahraman veya yarışta birinci olmaya çalışan süper yetenekli bir sürücü gibi hissedersiniz.

Filmin içinde kaybolur, jenerik ile yeniden benliğinize dönseniz de, sinema salonundan çıkarken halen bir etkinin altındasınızdır.

Korku filmine gittiyseniz karanlık köşelerden üzerinize bir şeyler fırlayacak gibi hissedecek, dedektif filmine gittiyseniz çözülemeyen cinayet davalarına ilgi duymaya başlayacaksınız… Liste böyle uzayıp gidecek…

Sizi çok fena gaza getirecek etkisinden hemen çıkamayacağınız en iyi 11 aksiyon filmini sunarız. Ne olmak istediğinize karar verin!

1. Matrix

Filmden çıkar çıkmaz kendinize siyah bir palto, deri bir pantolon ve siyah bir gözlük alacaksınız. Havada uçmayı denemeyiniz.

2. Fight Club

Filmi izledikten sonra dövüş eğitimleri veren kursları araştırmaya başlayacaksınız. Çünkü kendinizi her şeyi yapacak kadar özgür hissedeceksiniz…

3. Fast & Furious

Ani bir şekilde içinizdeki araba aşkı kabaracak, arabanız yoksa fiyat araştırması içine girip aracınız var ise nasıl modifiye edeceğiniz hakkında planlar yapacaksınız.

4. Pirates of The Caribbean

Korsan tarihi içinde kendinizi kaybedip, engin denizlerdeki korsanlarında böyle sempatik ve komik olup olmadıkları konusunda derin sohbetlere dalacaksınız.

5. 300 Spartalı

Film erkekleri kas yapmaya itecek, bayanları da kaslı erkeklere hayran bıraktıracak bir etki yaratacak. Ağır çekim savaş sahneleri ile miğferi takıp kılıcı kuşanıp herkese saldırasınız gelecek.

6. Resident Evil

Filmdeki bayanın karizmasına aşık olacaksınız ve şehrinizi zombiler basması halinde onları nasıl öldüreceğinize dair taktikler öğreneceksiniz.

7. Avengers

Filmde toplanan süper kahramanlarla 2 saat kadar haşır neşir olunca sizinde bir süper gücünüz olduğuna inanmaya başlayacaksınız…

8. John Wick

Size yamuk yapan kim varsa ağzını burnunu kırıp delik deşik etmek isteyeceksiniz. Ama gerçek hayatın farkına varınca söylenmeye devam edeceksiniz.

9. Karate Kid

Bir anda karate öğrenip kendinizi savunma taktikletriyle size yaklaşanı tokatlamak isteyeceksiniz. Sakin olun, karate okulları var, kırmayın orayı burayı…

10. National Treasure

Filmden çıkınca Topkapı Sarayı’na gidip gizli hazine odalarını keşfedip belki de kaşıkçı elmasını çalmak için planlar yapacaksınız ama olmayacak.

11. Taken

Filmdeki süper baba karakterinden sonra “Benimde böyle bir babam olsaydı sırtım yere gelmezdi” diye düşüneceksiniz. Ya da idolünüz bu beyefendi olacak.

12. Sherlock Holmes

İçindeki dedektif olma arzusu aniden kabaracak, gizemli olayları kendi yöntemlerinizle çözmeye bir şeyleri iç güdülerinizle tahmin etmeye çalışmaya çalışacaksınız.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Yapmaya Üşendiğiniz Ama Yapmanız Gereken 10 Şey

Yedikleri İçtikleri Ayrı Gitmeyen Doberman ile Küçük Kız