in

Çıplak Gözle Görünmeyen, Çıplak Vücutlar

Amerikalı sanatçı John Poppleton (44) , çıplak vücutlar üzerinde muhteşem manzara resimleri oluşturdu. Floresan içeren pigmentlerle çizim yapan Poppleton’ un çizimleri siyah ışık (ultraviole ışığı) altında görünür oluyor.

Uykusuz kalınca Poppleton, “Her insanın olduğu gibi ben de eşsiz, benzeri olmayan sanat eserleri yapmak istedim” diyor. “Uv art” olarak adlandırılan ışık sanatı sayesinde plajda gün batımı, ayışığı, orman manzarası ve benzeri görüntüler elde eden Poppleton, uykusuz geçen geceler nedeniyle siyah ışıkla sanat yapmaya karar verdiğini anlattı.

ultra_violet_isiginda_sanat_1 ultra_violet_isiginda_sanat_2 ultra_violet_isiginda_sanat_3 ultra_violet_isiginda_sanat_4 ultra_violet_isiginda_sanat_5 ultra_violet_isiginda_sanat_6 ultra_violet_isiginda_sanat_7 ultra_violet_isiginda_sanat_8 ultra_violet_isiginda_sanat_9 ultra_violet_isiginda_sanat_10 ultra_violet_isiginda_sanat_11 ultra_violet_isiginda_sanat_12 ultra_violet_isiginda_sanat_13 ultra_violet_isiginda_sanat_14 ultra_violet_isiginda_sanat_15 ultra_violet_isiginda_sanat_16 ultra_violet_isiginda_sanat_17

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

El Baskısını Başka Bir Boyuta Taşıyan Sınıf Öğretmeni

Kedilerin Poposu Açıkta Kalmasın Diye Taşlı Aksesuar