in ,

Çılgın Bir Eski Sevgiliden Korunmak İçin Yapmanız Gereken 10 Şey

Eski Sevgiliden Korunmanın Yolları

Eğer eski sevgiliniz çok çılgın, gözü dönmüş bir tip ise ondan ayrılışınızın ardından sizi rahatsız etmemesi ve huzurunuzun kaçmaması için bir süre boyunca sosyal medyada temkinli davranmanı gerekebilir 🙂

eski-sevgili-bilmiyorsan

Size tavsiyemiz deli aşkınızdan ayrıldıktan sonra bu 10 şeyden uzak durun;

1. Onun Hiç Bir Resmini Beğenmeyin

Eğer arkadaş olarak ayrıldıysanız ve birbirinizi Facebook’tan silmediyseniz bu kanka olacağınız anlamına gelmemeli. Onun resimlerini uzunca bir süre beğenmemeye çalışın. Yoksa kafayı size takabilir.

2. Karşı Cinsteki Arkadaşlarınızın Resimlerine İltifat Yağdırmayın

Eski sevgilinizin halen Facebook’ta arkadaş olarak ekli olduğunu hatırlatarak size, karşı cinse ait hiç bir fotoğrafa iltifat yağdırmamanızı tavsiye ederiz. Neden mi? Başınıza bela olabilir.

3. Karşı Cinsiniz ile Çekilmiş Bir Resim Paylaşmamaya Çalışın

Karşı cinsiniz ile çekilmiş hoş bir poz eski sevgilinizi çıldırtmaya yetebilir. Bu tip davranışlardan uzak durun.

4. Onun Arkadaşlarına da Salça Olmayın

Onun arkadaşlarına salça olmak atacağınız en saçma adımlardan biri. Eski sevgiliniz yüz bulabilir, konuşmaya çalıştığınızı düşünebilir veya onun arkadaşlarından hoşlandığınızı düşünerek üzerinize sıçarayabilir.

5. Onunla Birlikte Gittiğiniz Özel Yerlerde Check-In Yapmayın

Özellikle onunla birlikte gittiğiniz yerlerde imalı sözlerle check-in yapmayın. Bundan yüz bulabilir ve size mesaj atmak için bir bahane yaratabilir.

6. Size Yazdığı Mesajlara Cevap Vermeyin ve Okumadan Silin

Whatsapp ve Facebook Messenger’ın ‘okundu’ iletisi gitmeden ondan gelen mesajı hemen silin. Yanlışlıkla okursanız cevap yazmayın, size sarmasına izin vermeyin.

7. Onunla Olan Resimlerinizi Bir Gecede Temizleyin

Eğer onunla birlikte çekilmiş resimleriniz sosyal medya hesaplarınızda halen duruyorsa lütfen tek hamlede hepsini temizleyin. O resimlerin durması onun umutlanmasına ve size geri dönmek için bahane bulmasına sebep olabilir.

8. Onu Bir Etkinliğe Davet Etmeyin

Bir etkinliğe, konsere, seminere vb. herhangi bir yere onu davet etmeyin. Onunla ortak bir davette bulunmamaya çalışın. Küçücük bir merhaba o çılgın sevgilinizin yeniden alevlenmesine sebep olabilir.

9. Onu Kısıtlı veya Engelli Listesine Eklemeyin

Eğer onu kısıtlarsanız kısa zamanda engelliler listesinde olduğunu öğrenerek size çok kızıp rahatsız edebilir. Sosyal hayatınızda neler olup bittiğini öğrenmek için çırpınan eski sevgiliniz olacaktır.

10. Ortak Zevklerinizden Bahsetmemeye Çalışın

Örneğin beraber izlediğiniz film veya dizilerden, konserine gittiğiniz sanatçılardan özenle bahsetmeyin; onun da anılarını depreştirmeyin.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Poposu Büyük Olduğu İçin Ünlü Olan 10 Kadın

Sahte Rakı Nasıl Anlaşılır?