in

Chrome Üzerinden Engellenen Sitelere Nasıl Girilir ?

Engellenen sitelere nasıl girilir ? Haberimizden sonra bilgisayarına program kurmak istemeyen kullanıcılarımıza ekstra olarak popüler internet tarayıcısı olan Google Chrome üzerinde de  program kurmadan ufak bir eklenti ile nasıl sansürsüz internet kullanacağınızı anlatıyoruz.

1. Adım : Bilgisayarınızda Google Chrome yüklü değilse buradan tarayıcımızı indiriyoruz.

2. Adım : Daha sonra internet tarayıcımız yüklendikten sonra buradan Zen Mate eklentisi indereceğimiz sayfayı açıyoruz.

3. Adım : Açtığımız sayfa üzerinden “Add to Chrome” veya “Chrome’a Ekle” kısmına basıyoruz. Bu kısımdan tekrar bizden yüklenmesi için onay istiyor ve Evet diyerek onay verip yüklüyoruz.

4. Adım : Yeni açılan ZenMate ekranını göreceksiniz. Bu kısımdan mail adresinizi girmenizi istiyor. zenmate-1

5. Adım : Mail adresinizi girdikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Bir daha ki programı ekleyip kaldırdığınızda sizden geçerli olmasını istediğiniz bir şifre gösterecektir. İsterseniz “Change” butonuna basarak buradan istediğiniz bir şifreyi girebilirsiniz. zenmate-26. Adım : En son alt kısımda olan “Go It” butonuna basarak giriş yapabiliriz. Sağ üstte bulunan ZenMate simgesini yeşil olduğunu zaman aktif gri olduğu zaman pasiftir.

7. ZenMate i açıp kapatmak için resimdeki gibi sağ üstte tıklayarak “On” veya “Off ” yaparak kapatıp açabiliriz.

Not: Bilgisayarınızda doğacak herhangi bir sorundan Bilmiyorsan.com sorumlu değildir. İçerik sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bilmiyorsan.com konu ile alakalı herhangi bir sorumluluk ve hükümlülük kabul etmemektedir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Doğumdan Üç Hafta Sonra Felç Olan Bir Annenin İnanılmaz Hikayesi

Uber Bisiklet Sahipleri İçin Hizmet Başlattı