in

Charlie İsimli Meksikalı Bir İblis ile Konuşmaya Hazır Mısınız?

Twitter’da #CharlieCharlieChallenge tagi üzerinden takip edebileceğiniz ruhani hatta şeytani bir olay tüm dünyayı kasıp kavuruyor.

Oyunda Charlie adındaki Meksikalı bir iblis ile konuşmaya çalışıyorlar.

Dörde bölünmüş bir kağıdın her bir karesine eşit şekilde toplamda ikişer adet evet ve hayır yazıyorsunuz. Daha sonra bu kağıdın üzerine üst üste artı olacak şekilde kalemleri koyuyorsunuz. Meksikalı Charlie adındaki bu iblis ile konuşmaya başlıyorsunuz; “Charlie, Charlie orada mısın?” Eğer kalemler hareket ederse başarı ile iletşime geçmiş oluyorsunuz. Kalem, “evet” e dönerse, Charlie’ye istediğiniz soruyu sorup cevaplarını alabiliyormuşsunuz.

charlie-charlie-bilmiyorsan

Biz henüz denemedik ancak deneyenlerin paylaşımlarını buyurun bir inceleyin;

Kalemler böyle oynuyor gençlerin ödü patlıyor;

 

 

Kiminle evleneceğini soran esprili bir genç:

 

 

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Leave a Reply
  1. Arkadaşlar Charlie gerçekte ölmüş biriyse bu olay gene olamaz. Çünkü Kuran’da bu olayla ilgili ayetler vardır:Nihayet onlardan birine ölüm gelince, “Rabbim, beni (dünyaya) geri döndür, ta ki yapmadan bıraktığımı tamamlar, iyi iş işlerim” der. Hayır! Bu söylediği boş bir laftır. Onların arkasında ise, yeniden dirilecekleri güne kadar berzah vardır.(Müminun 99-100)

    Eğer Charlie şeytan olsaydı insanlara hiç birşey yapamazdı ve sadece vesvese verirdi.

    Bunlar Hurafe yani batıl inançtır.

    En fazla cin yapmıştır ama belkide bu durum Allahü Teala’nın sınavlarından biridir.

  2. Biz okulda 5 kişi fln toplandık charlie challange yaptık. O sırada tüm pencereler kapalıydı . Ve ” Charlie Charlie ordamısın ? ” dedik ve kalem birden evete döndü o sırada herkez sınıfı terk etti ama ben yere düştüm . Ve bu olay bizi korkutuyor . Bilgileriniz varsa yazınız !!

  3. Gençler Yaptıktan Sonra Kalemleri Kırın Kağıtı Yırtın Onları Camdan Atın Sonra Abdest Alın Yoksa Evinizde Dolaşır Ve Musallat Olur Bunları Yapın Hiçbişey Olmaz

  4. gençler bakın ciddi söylüyorum ilk başta inanmadım kursta a benim yanımda bi arkadaşım vardı hadi çağıralım dedi bende yok yapamayız başımıza iş açmayalım dedim oda korkuyosan sen çık dedi ben de kapıda onu bekledim beş dakka sonra kız bi geldi kolları mosmor olmuş ikimizde korkuda ağladı bu olay bir iki hafta once oldu daha yeni geciyo kızın kolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Dünyanın En Yüksek Çözünürlüğe Sahip Fotoğrafı 365 Gigapiksel

Bugün Günlerden Gezi ve Unutulmayan Kareleri