Çevrenizdeki Sesleri Artık Kontrol Edebileceksiniz!


Geçen yaz Kikstarter üzerinde başlayan projede sonunda satın alan kullanıcılara dağıtım aşamasına geçen bu kulaklıklar ses ile alakalı hassa insanların inanılmaz derece de mutlu edecek. Here_Active_Listening_-_App.0

Müzik dinlemek haricinde işimize yarayacak olan kulaklık gürültülü yerlerde ses geçirmeme özelliği sayesinde müzik dinlemeseniz bile dışarıdan gelen hiç bir sesi duymayacaksınız. Konserlerde aşırı sesten rahatsız olanlarda ortam sesini ayarlayarak gelen sesi db ayarlayarak kulağınızı rahatsız etmeyecek düzeye indirebiliyorsunuz. Hatta mevcut ses size çok tiz geldiyse merak etmeyin bass oranları ile oynayarak istediğiniz gibi temiz bir ses elde edebiliyorsunuz.

Here_Active_Listening_-_Lifestyle_3.0

Mobil aplikasyonu sayesinde bütün ayarları kolayca yapabiliyorsunuz. Hazır ayarları sayesinde metroda, otobüste yada yürürken gibi kolayca bulunduğunuz ortamda sessiz ve huzurlu bir şekilde seyahat edebiliyorsunuz.

Sizde benim dışarıdaki seslerden rahatsız oluyorsanız gerçekten tavsiye edebileceğim bir ürün. Satın almak için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Here-Packaging.0 K

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image