in

Çevrenizdeki Sesleri Artık Kontrol Edebileceksiniz!

Geçen yaz Kikstarter üzerinde başlayan projede sonunda satın alan kullanıcılara dağıtım aşamasına geçen bu kulaklıklar ses ile alakalı hassa insanların inanılmaz derece de mutlu edecek. Here_Active_Listening_-_App.0

Müzik dinlemek haricinde işimize yarayacak olan kulaklık gürültülü yerlerde ses geçirmeme özelliği sayesinde müzik dinlemeseniz bile dışarıdan gelen hiç bir sesi duymayacaksınız. Konserlerde aşırı sesten rahatsız olanlarda ortam sesini ayarlayarak gelen sesi db ayarlayarak kulağınızı rahatsız etmeyecek düzeye indirebiliyorsunuz. Hatta mevcut ses size çok tiz geldiyse merak etmeyin bass oranları ile oynayarak istediğiniz gibi temiz bir ses elde edebiliyorsunuz.

Here_Active_Listening_-_Lifestyle_3.0

Mobil aplikasyonu sayesinde bütün ayarları kolayca yapabiliyorsunuz. Hazır ayarları sayesinde metroda, otobüste yada yürürken gibi kolayca bulunduğunuz ortamda sessiz ve huzurlu bir şekilde seyahat edebiliyorsunuz.

Sizde benim dışarıdaki seslerden rahatsız oluyorsanız gerçekten tavsiye edebileceğim bir ürün. Satın almak için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Here-Packaging.0 K

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Sinemanın Vazgeçilmezi Zombilerin Yıllar İçindeki Değişimi

İstanbul’ un En Tekinsiz 9 Mekanı