in

Bu Sabah Kahvenizi Bir Zombi Kafasından İçmeye Ne Dersiniz?

Pink Bra

Bu sabah kahvenizi ürkütücü bir zombi kafasından içmek istemez misiniz? Kevin Merck adlı bir sanatçı ‘belki içmek istersiniz’ diye düşünerek birbirinden harika zombi kafaları şeklinde kupalar tasarladı.

Bu el yapımı kupaların hepsi kilden yapılıyor. Ardından üzerine bir kaç sanatsal dokunuş sayesinde gerçek zombi ifadelerini kazanmaya başlıyorlar.

Merck bu kil sanatındaki başarılarını da babasının arkadaşına borçlu olduğunu belirtiyor. 2001 yılından beri ellerini çamurdan çıkarmayıp harika bir sanatçıya dönüştüğünü de ekleyen Merck şu anda lise öğretmeni olduğunu ve hobi amaçlı bu işi yaptığını da ekliyor.

Kupanın fiyatları ise 220 dolardan başlıyor. Hemen kupadan soğudunuz değil mi? 🙂

zombi-kupalar-bilmiyorsan (1) zombi-kupalar-bilmiyorsan (2) zombi-kupalar-bilmiyorsan (3) zombi-kupalar-bilmiyorsan (4) zombi-kupalar-bilmiyorsan (5) zombi-kupalar-bilmiyorsan (6)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Vücudunu Sanat Eserine Dönüştüren Çıplak Yoga Yapan Kadın

Kış Depresyonundan Kurtulmanın Yolları