in ,

Bir Uyuşturucu Hap ile Hayatı Kararan 16 Yaşındaki Genç Kız

16 yaşındaki üniversite öğrencisi Amy Thomson, uyuşturucunun insan üzerindeki etkisini göstermek ve gençleri uyarmak için facebook sayfasında, tekerlekli sandalye üzerinde bir video yayınladı.

amy_uyusturucu_1

Geçtiğimiz Haziran ayında, Glasgow’da bir partide MDMA, bilinen adıyla Ecstasy alan genç ve iki arkadaşı hastaneye kaldırılmış. 2 hafta koma kalan Amy, hastaneden çıkınca, bir rehabilitasyon merkezine alınmış. Burada beynindeki hasarın azaltılması için terapiler görüyormuş.

amy_uyusturucu_2

Arkadaşı tarafından açılan “Amy İçin Destek Facebook Sayfası” geçtiğimiz gün kısa bir video yayınlandı. Tekerlekli sandalye üzerinden kendisine destek olan herkese teşekkür eden Amy’ nin uyuşturucudan ne kadar etkilendiği ve hasarın henüz geçmediği görünüyordu.

https://www.youtube.com/watch?v=JKfO8O8Cwpw

En etkileyici olan şey ise videoyu çeken arkadaşı Kayla’ nın yazdığı not idi.

“Bu videoyu izlerken birileri ağlamış, gülmüş ya da şok olmuş olabilir. İşte küçücük bir hapın size yapabilecekleri. Bu da bir uyarı olmayacaksa, ne olur bilmiyorum!”

amy_uyusturucu_4

amy_uyusturucu_3

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yarım Ton Antep Fıstığı Kabuğuyla Modifiye Olan Vosvos


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

Enerji İçeceğine Viagra Koyan Hain Arkadaş ve Zavallı Adamın Halleri