in

Bir Beklerken Beş Doğuran Anne ve On Kişilik Ailesine Destek Yağıyor

18 Ağustos 2015 tarihinde 26 yaşındaki 3 çocuk annesi Kim Tucci tekrar hamile kalmış ve bir bebek beklerken tam beş tane bebeğinin olacağını öğrenmişti!

Kim, tam beş can taşıdığı için günde 6,000 kalori alması gerekiyordu. Zorlu bir hamilelikten sonra tam 2 dakikada 5 tane miniği dünyaya getiren Kim ve eşi artık 8 çocuklu bir aile olmuşlardı.

Tucci ailesi çocukları ile birlikte çok mutlu olmalarına rağmen bu konuda desteğe ihtiyaç duydular. Maddi yönden sıkıntılar çekmeye başlayan aile, tüm Dünya’dan yardım istediler ve GoFundMe sitesinden bir yardım kampanyası başlattılar.

Kim, beşizleri ile çektirdiği rüya gibi fotoğrafları da bu kampanya için paylaştı;

Destek OL

besiz-doguran-anne-bilmiyorsan (5) besiz-doguran-anne-bilmiyorsan (1) besiz-doguran-anne-bilmiyorsan (2) besiz-doguran-anne-bilmiyorsan (3) besiz-doguran-anne-bilmiyorsan (4)

BoredPanda

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Efsane Haline Gelen 6 Batıl İnanç Boş Çıktı !

Sebzelerden Müzik Aleti Yapan Çılgın Orkestra