in

Bilmediğiniz Ama İhtiyacınız Olan Mucizevi İcatlar

 

Hayatınızı kolaylaştırabilecek, ancak muhtemelen hiç haberinizin bile olmadığı bu Mucizevi İcatlar ile tanışın.

Kim mumu bitsin isterki?useful-inventions-23

Yumurtanın sarısını ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.useful-inventions-22 Hem şemsiye hem çanta.useful-inventions-21 Yüzük şeklinde kapak açıcı.useful-inventions-20 Soğanı eşit kalınlıklarla doğramaya yardımcı.useful-inventions-19Anahtarlarınızı hiç kaybetmeyin.
useful-inventions-17 Bebeklerinizin gözüne hiç su kaçmasın.useful-inventions-16 Spagettiniz çatalınızdan kayıp düşmesin.useful-inventions-15 Koltuğunuzun kolların değerlendirin.useful-inventions-14 Herkese eşit dilimlerle pizza servis edin.useful-inventions-13Eteklerim, çoraplarım neredeydi? demeyin.
useful-inventions-12 Limonu sıkmayın, fıslatın.useful-inventions-11 Prizlerde sıkışıklıklar yaşamayın.useful-inventions-10Banyo yaparken aynalarınız buğu olursa çözümü bu aynalar.
useful-inventions-08 Çocuğunuzu gezdirirken sizde eğlenin.useful-inventions-07Siz yorulmayın, macununuzu o sıksın.
useful-inventions-6 Şemsiyenizi siz tutun, o da kahvenizi tutsun.useful-inventions-05 Gizli mesajları hediye paketinize saklayın.useful-inventions-04 Artık trafik ışıkları böyle olacak deseler, bizce iyi olurdu.useful-inventions-3 useful-inventions-03 Banklar böyle değişebilse, pislenince hemen çevirirdik.useful-inventions-2 useful-inventions-02 Hem ütü yaparız, bitince de çevirip aynasına bakarız.useful-inventions-1

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İlk Bakışta Kafa Karıştıran Fotoğraflar

15 Yaşındaki Çocuğun 3 Boyutlu Çizimleri