in , ,

Bayanların Yazın Yaptığı En Büyük 12 Moda Hatası

Yaz modası da bir başka oluyor. Özellikle yaz gelince ve konu bayanlar olunca kış sezonu modasını kapatıp yaz sezonunu açarlar. Kışlık kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar kaldırılır ve yazlık ne varsa dolapların diplerinden çıkarılır.

Erkeklerin işi ise çok daha basittir; kısa kollu yerine uzun kollu giymeye başlarlar.

Ancak bayanların yaz aylarında asla yapmamaları gereken bazı hatalar vardır.

Mesela;

1. Bronz Olma Çabası

yaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-1

Bayanlar bronz bir görünüme bayılırlar. Ama bazen işi öyle abartırlar ki resmen zenciye bağlarlar. Yapmayın, cilt kanseri olacaksınız yahu!

2. Etek Aşkına
yaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-2

Yaz mevsimi, eteksiz veya elbisesiz olmaz. Ama ya o bacaklar? Yapmayın bunu. Etmeyin hanımlar. O kıllar ne?

3. Çoraplar Kışın Giyilir
yaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-3

Açık bir ayakkabının içine çorap giyilmemesi gerektiğini herkes söylüyor, bizde hatırlatalım. Olmuyor, hiç hoş durmuyor!

4. Sıcaktan Akan Abartılı Makyajlar

yaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-5

Yazın sıcağında, güneşin altında, ter ile birleşip damla damla akmaya başlayan o abartılı bol fondötenli makyajlar yok mu? Var, ama olmasın lütfen.

5. Vücut Yapısına Göre Yanlış Bikini Seçimiyaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-6

Bikini denizlerin vazgeçilmezidir. Ama hanımların vücut yapısına uygun şeyler seçmesi daha hoş görünecektir. İlla bikini diyorsanız hafif kilolu bayanlar için yüksek belli bikiniler icat edildi.

6. Pedikürsüz Ayaklaryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-7

Açık ayakkabı olmazsa olmaz. Ama bu çirkin ayaklarla asla olmaz.

7.Giysilerden Fışkırmış Sutyenleryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-8

Yazın sıcağında öyle kapalı kıyafetler insana ter bastırıyor. Ama açık giyinince de iç çamaşırlara dikkat etmekte fayda var, değil mi?

8. Mini Etek Altında Botlaryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-9

Mini bir eteğin altına, o sıcakta bot giyilir mi? Giyilmez… Kokar, pişer, mantar olursunuz…

9. Olmayan Bikinileryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-10

Vücudum güzel gerisi beni üzer, demeyin. Denize girerken neredeyse yokmuş gibi giyilen mayo ve bikiniler gerçekten tuhaf bir görünüm oluşturuyor. Hoş veya seksi değil komik duruyor.

10. Yanaklı Şortlaryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-11

Özellikle bu yaz hanımların üzerlerinden çıkarmadığı yanaklı şortlar artık don gibi duruyor. Selülitleriniz çok fazla belli oluyor, yapmayın, etmeyin!

11. Ten Rengi Çoraplar

moda-hatasi-11

Yazın, o parlak ten rengi çoraplar eteklerin ve şortların altında öyle kötü duruyor ki! Birde açık ayakkabının içine giyilip parmak yerine çorabın göründüğü durumlar çok vahim, çok! İlla giyeceğim derseniz, en azından son teknoloji parmaksız ve ten görünümüne yakın ten rengi çorapları deneyebilirsiniz.

12. Fırtlamış Yanlaryaz-kotu-secim-kizlar-bilmiyorsan-12Bayanların bedenlerine uygun pantolon seçimleri yanlarının fırtlamalarını engelleyebilir. Bir küçük bedene sığınca sevinmeyin, bir aynaya bakın olmuş mu şimdi? Bir büyük beden alın, rahat nefes alın 🙂

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Leave a Reply
  1. Yazın bence çok ince külotluçorap çok iyi duruyor.çünkü güneş çorabı parlaklaştırdığı için yazın kesinlikle eteklerimin şortlarımın altına mutlaka süperince külotlu çorap giyiyorum.Bence giymemek daha kötü.Çıplak bacak çokda hoş değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Koklear İmplant Takan Kızı İçin Kafasına Dövme Yaptıran Süper Baba

Profesyonel Gibi Dans Eden İki Muhteşem Çocuk