in

Banksy’nin Tayyip Erdoğan ve Bilal Erdoğan Grafitilerine Boyalı Saldırı

Dünyanın en tanınan grafiti sanatçılarından İngiliz Banksy‘nin Londra duvarlarına çizdiği Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan grafitilerine boyalı saldırı yapıldı.

banksy-erdogan-saldiri-1

Kimliği sır gibi saklanan ve grafitileriyle dünyanın herhangi bir noktasında ortaya çıkan dünyanın en ünlü sokak sanatçısı Banksy’nin, Londra’da Türk ve Kürt göçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Harringay’in en işlek caddesi Green Lanes üzerindeki bir duvara resmettiği çalışmasında, Tayyip Erdoğan sırtında para dolu çuvalla kaçarken, oğlu Bilal Erdoğan ise çuvaldan taşan paraları toplarken resmedilmişti.

banksy-erdogan-saldiri-2

Bu sanatsal çalışmaya en sert eleştirilerden biri de, Akit gazetesi yazarı ve AKP’nin kanaat önderlerinden Abdurrahman Dilipak’tan gelmişti.

banksy-erdogan-saldiri-3

banksy-erdogan-saldiri-4

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Kamikaze

Mefaülü, faülü. Eskiler daha komikti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Hep Gülen Yüzüyle Hatırladığımız Erol Günaydın’ ı Sanatçı Dostları Anlatıyor

CHP Kadıköy Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce’nin yürek burkan yazısı