in

Bacağını Kaybeden Küçük Kıza Artık Dans Edemezsin Demişlerdi

https://youtu.be/nxwAEw5buw0%5B/embed%5D

6 Mayıs 2014 tarihinde Alissa Sizemore bir trafik kazası geçirdi. Sağ bacağını bir kamyonun ezmesi sebebiyle kaybetti. Alissa’nın yalnızca bacağını değil pek çok hayalini de kaybettiklerini düşündüler.

En büyük tutkusu dans etmekti. Kazanın bu tutkusunu elinden alacağını düşünen varsa çok yanılıyordu. Alissa o kadar güçlü bir kızdı ki, protez bir bacak ile ayağa kalktı ve sevdiği şeyin peşinde koşmaya devam etti. Umudunu kaybetmemişti. Ailesi ve çevresi ondan desteğini eksik etmedi.

“Bacağımı kaybetmek beni çok üzmüştü. Çünkü müziği ve dans etmeyi çok seviyorum. Ailem ve öğretmenlerim pes etmeme izin vermediler ve beni yeniden ayağa kaldırdılar. Asla pes etmeyeceğim. Yeniden dans edebileceğim için çok mutluyum. Öğretmenlerimi çok seviyorum.”

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Böyle Kuaför Olmaz Olsun Diyen Zavallı Hayvanlar

Güvenlik Kamerasındaki Gökyüzünden Düşen İnsansı Figür