Closeup picture of tortilla chips, pretzels and spicy crackers
in

Atıştırmayı Sevdiğin Şeyler Kişiliğin Hakkında Ne Anlatıyor ?

ELMA

Elma : Çin kültüründe elma huzuru ve güzelliği simgeler.Elmayı her ısırışında içi su dolu dilimler ağzında çıtırdayarak dağılır.

Elma Seviyorsan : Hayata pozitif bakıyorsun.Aile içinde ve arkadaşların arasında arabulucu özelliğin ağır basıyor.Parti organize etmek gibi zor işlerde doğal bir lider olarak ilk harekete geçen sen oluyorsun.

PATLAMIŞ MISIR

Patlamış Mısır : Bu yiyecek 1600’lerde kaşiflerin Amerika yerlilerinin patlamış mısır yediğini keşfetmesiyle popüler oldu.

Patlamış Mısır Seviyorsan : Yaptığın her şeye tarz katan bir yaratıcılığa sahipsin.Arkadaşlarının arasında giyeceklerden ev ödevlerine kadar her konuda fikir almak için akla gelen ilk isim sensin !

HAVUÇ

Havuç : Havuç eskiden mide rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılıyordu.Bugün havucun mide ağrılarını tedavi etmediğini ama içerdiği beta – karoten sayesinde gözleri koruduğunu biliyoruz.

Havuç Seviyorsan : Dostlarınla ilgilenmeyi seviyorsun.Ayrıca arkadaşlarınla yeni bir şeyler yapmak için fikir üretmek söz konusu olduğunda olağanüstü yeteneğin ortaya çıkıyor.

YULAFLI BİSKÜVİ

Yulaflı Bisküvi :  Yulaf, fındık ve kuru meyvelerin karışımından oluşan bu bisküviler, doğal atıştırmalıkları tercih edenlerin en popüler yiyeceği.Besin değeri yüksek bu bisküviler seni diğer atıştırmalıklardan daha çok tok tutar.

Yulaflı Bisküvi Seviyorsan : Daima çok iyi arkadaşlarla çevrilisin.Soğukkanlı bir yapın var.Bu sayede ister konserde ister tek başına şarkı söylüyor ol, istersen bir yarışmaya katıl, kendini asla baskı altında hissetmiyorsun.

KIVRIK KRAKER

Kıvrık Kraker : Kıvrık kraker büyük olasılıkla İtalyanlar tarafından çocuklar için keşfedilmiş.Yuvarlak, enerji dolu bu yiyeceği daha çok sporcular tercih ediyor. ( benim gibi 🙂 )

Kıvrık Kraker Seviyorsan : Özellikle spor dallarında başarılı olmanı sağlayan bir enerjiye sahipsin.Sevmediğin işleri bile zevkli oyunlara dönüştürmeyi çok iyi beceriyorsun.

MEYVELİ YOĞURT

Meyveli Yoğurt : Bir zamanlar yoğurt yiyenlerin uzun yaşayacağına ve güzel görüneceğine inanılırdı.Belki de yoğurt bu yüzden çok seviliyordur.

Meyveli Yoğurt Seviyorsan : Herkes tarafından sevilmeni sağlayan hoş bir karaktere sahipsin.Spor maçlarında ya da konserlerde asla tükenmeyen enerjinle ön sırada tezahürat yapmaktan yorulmuyorsun !

Anlatılanlar Sana Uymuyorsa Üzülme.Bu Yazı Sadece Eğlenmek İçin 🙂

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Niyanna

Henüz 19 yaşında, edebiyat bağımlısı, doğa hayranı, uzay meraklısı, şiirle nefes alır, kahveyle uyur.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Deri Ürünler Almak İsteyenleri Şoka Uğratan Korkunç Sürpriz

Dünya İle İlgili 6 Tarihi Gerçek