in

Artık Telefonunuzdan Anında Çıktı Alabileceksiniz!

Polaroid makinalara hayran olmayan neredeyse yoktur diyebiliriz. Mantık olarak gayet basit çekin ve basın. Ama artık Polaroid makina kullanana sayısı neredeyse yok denecek kadar azaldı.

09

Teknoloji de bu konuda fotoğraf severlerin yanında olmaya devam ediyor. Prynt firmasının ürünü hem size nostaljiyi hem de teknoloıjiyi yaşatacak. Telefonunuzu kabına oturtuyorsunuz ve istediğiniz fotoğrafları kendi kağıdına bastırıyorsunuz. Daha mükemmel ne olabilir ki. Ölümsüz olarak kalmasını istediğiniz resimleri bir istediğiniz efektler ile telefonda uyguladıktan sonra basabiliyorsunuz.

01

Bu yazıcının en güzel özelliklerinden bir tanesi yazıcı lafını aklımıza gelen kartuş mantığı ile çalışmaması. Taktığınız özel fotoğraf kağıdı sayesinde 10’lu olarak tek seferde yazdırabilirsiniz. Yurt dışı satış fiyatı 149$ civarında kağıtları da 20$ civarındadır. Türkiye’yede yakın zaman da satışa sunulacaktır.

02

06 04

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Yalnızca Vardiyalı Çalışan İnsanların Anlayabileceği Durumlar

Oğlunun Cenazesinde Gözyaşı Döken Anneye Mesaj Getiren Beyaz Balon