in

Arkadaşı Kansere Yenilince Çocuklarını Evlat Edinen Kocaman Yürekli Kadın

Dört çocuk annesi Elizabeth Diamond beyin kanserine yakalandıktan sonra hızla güçten düşmeye, kansere karşı savaşı kaybetmeye başladı. En yakın arkadaşı Laura ise Elizabeth’e kendisine bir şey olduğunda gözünün arkada kalmamasını, çocuklarına sahip çıkacağını söyledi.

Elizabeth Nisan 2015 tarihinde vefat ettikten sonra Laura sözünü tuttu. Artık 4 tane daha çocuğu vardı. Diamond ailesi artık 8 kişi olmuştu.

Adlarına kurulan vakıfa bir çok kişi bağış yaparak, iki ailenin birleşimi için bağış miktarı 80,000 dolara kadar yükseltildi.

cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (1) cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (2) cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (3) cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (4) cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (5) cocuk-evlat-edinmek-bilmiyorsan (6)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Güneş Yanığı İle İnsan Vücuduna Fotoğraf Baskısı Yapan Fransız

Yaş 90 Ama İş Bitmemiş Dedirten ve Dansıyla Hayran Bırakan Teyze