Apple’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı AirPods


Apple 2016 etkinliğinde iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch Series 2 ve yeni akıllı kablosuz kulaklığı AirPods’u tanıttı.

iPhone 7 ve iPhone Plus 7 Hakkında Bilmeniz Gerekenler haberimizi inceleyebilirsiniz.

AirPods kutusundan çıkarttığınız anda istediğiniz aygıt ile kullanabilecek bir yapıda geliyor. Tek bir dokunuşla kulaklığı açabiliyorsunuz. Üzerindeki çip ile birlikte kulağınızdan çıkarttığınız anda müzik duruyor.

sound_medium

iPhone,Apple Watch, iPad, ve Mac ile uyumluluğu ile birlikte direk olarak birbirine geçiş yapabilirsiniz. Cebinizden telefonu çıkartmadan AirPods ile birlikte sadece 2 tıklamayla Siriyi etkinleştirir ve istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Üzerinde yerleşik Apple W1 çipi sayesinde diğer kablosuz kulaklıklardan farklı olarak daha verimli bir kablosuz bağlantı sağladığı için ses kalite ve bağlantı kalitesi artıyor. Kutusundan çıkarttığınız an tek şarj ile 5 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. Tabi ki müzik ses yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Kulaklığı hemen şarj etmeniz gerektiğinde kutusunda 15 dakika bekletere tekrar 3 saate yakın dinleme süresi elde edebilirsiniz.

airpods1

w1 Çip sayesinde ne zaman konuştuğunuzu algılayarak üzerindeki çift mikrofon sayesinde çevredeki gürültüleri filtreleyerek sesinize odaklanır.

Türkiye satış fiyatı 779 TL olarak açıklanmıştır.

Yazardan Notlar: Şekil olarak pek işte bu denecek bir olay olduğunu sanmıyorum. Kulağınızdan düştü düşecek gibi duruyor. Görüşme performansı olarak o kadar mesafeden net bir ses gerçekten aktarabiliyorsa tebrik edebiliriz. Normalde zaten hızlı tükenen iPhone şarjı AirPods ile bağlantısında ne kadar hızlı biteceğini de merak ettiğim konular arasında.

 

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image