in

Apple Watch İçin Taşıma ve Şarj Kutusu

Bir çok aksesuar üreticisi Apple için değişik ürünler üretiyorlar. Apple Watch için üretilen bu üründe stand görevi görebiliyor, şarj edebiliyorsunuz, kablo ve diğer aksesuarlarını tek bir yerde toplayabiliyorsunuz.

İlk bakışta ben de gözlük kılıfına benzetsem de TwelveSouth firmasının yeni kutusu öne çıkıyor. Firma yeni ürünüyle ile birlikte Apple Watch saatinizi masanızda yada baş ucunuzda stand pozisyonunda şarj etmeye yarıyor. apple-watch-sarj-kutusu (2)

Ürün içerisine yedek kablonuz varsa koyabileceğiniz bir alan bulunuyor. Onun haricinde Apple Watch ile gelen şarj kablonuzu ve şarj istasyonunuz için yerleri bulunuyor.

apple-watch-sarj-kutusu (1)

Tabi ki gördüğüm en büyük eksiği kendi içerisinde dahili bir batarya bulunmaması. Bu şekilde şarj edebilirken kendimize ait power bank kullanmak yerine kendi içerisinde dahili bir batarya yardımıyla şarj edebiliyor olsaydık daha iyi olacaktır.

Tasarım olarak ilk başta da belirttiğim gibi daha çok gözlük kılıfına benziyor. Daha modüler, portatif ve estetik bir ürün daha başarılı olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.
apple-watch-sarj-kutusu (3)

Introducing TimePorter for Apple Watch from twelvesouth on Vimeo.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

12 Ünlünün Ortalıklarda Hiç Görünmeyen Kardeşleri

Kusursuz Açıların, Mükemmel Perspektifin Eseri En Fotoşopsuz 12 Fotoğraf