Apple Watch İçin Taşıma ve Şarj Kutusu

Apple Watch İçin Taşıma ve Şarj Kutusu

423
Paylaş

Bir çok aksesuar üreticisi Apple için değişik ürünler üretiyorlar. Apple Watch için üretilen bu üründe stand görevi görebiliyor, şarj edebiliyorsunuz, kablo ve diğer aksesuarlarını tek bir yerde toplayabiliyorsunuz.

İlk bakışta ben de gözlük kılıfına benzetsem de TwelveSouth firmasının yeni kutusu öne çıkıyor. Firma yeni ürünüyle ile birlikte Apple Watch saatinizi masanızda yada baş ucunuzda stand pozisyonunda şarj etmeye yarıyor. apple-watch-sarj-kutusu (2)

Ürün içerisine yedek kablonuz varsa koyabileceğiniz bir alan bulunuyor. Onun haricinde Apple Watch ile gelen şarj kablonuzu ve şarj istasyonunuz için yerleri bulunuyor.

apple-watch-sarj-kutusu (1)

Tabi ki gördüğüm en büyük eksiği kendi içerisinde dahili bir batarya bulunmaması. Bu şekilde şarj edebilirken kendimize ait power bank kullanmak yerine kendi içerisinde dahili bir batarya yardımıyla şarj edebiliyor olsaydık daha iyi olacaktır.

Tasarım olarak ilk başta da belirttiğim gibi daha çok gözlük kılıfına benziyor. Daha modüler, portatif ve estetik bir ürün daha başarılı olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.
apple-watch-sarj-kutusu (3)

Introducing TimePorter for Apple Watch from twelvesouth on Vimeo.

Content Protection by DMCA.com

Okudunuz Bitti, Peki Ne Düşünüyorsunuz?