in

App Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Uygulaması Camera Plus

Her hafta olduğu gibi bu haftada App Store’da ücretsiz yayınlanan haftanın uygulamasını tanıtıyoruz. Bu haftaki ücretsiz uygulama, Camera Plus: For The Best Macro Photos & Remote Photography

Fotoğrafçılık yeteneklerinizi ön plana çıkararak unutulmaz anlarınızı harika fotoğraf karelerine dönüştürmenize yardım olacak bu uygulama, fotoğraf çekerken ihtiyaç duyulan birçok özelliği kullanıcı dostu arayüzünde buluşturuyor.

camera-plus (2)

Özellikle grup fotoğrafları çekmeyi eğlenceye dönüştüren uzaktan kumanda etme özelliğiyle, iki IOS aygıtını birbiriyle kolayca eşleştirerek kendi çektiğiniz karelerde siz de yer alabilirsiniz. Yakın ya da uzak çekimler için özel hazırlanmış kamera ayarları, fotoğraflarınızı tek dokunuşla geliştirme özelliği ve videolarınızı sinematik etkiler vermenizi sağlayan odaklama seçenekleriyle Camera Plus, paylaşmaktan keyif alacağınız harika fotoğraflar çekmeyi çok daha kolay hale getiriyor.

 

camera-plus (3) camera-plus (1)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

En Fazla Hasılat Yapan Fantastik Filmler Top 5

Dünyanın En Islak ve En Eğlenceli Otelleri