in

App Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Uygulaması Sputnik Eyes

Bilmiyorsan.com olarak bundan sonra haftalık olarak App Store’da ücretsiz olarak yayınlanan uygulamaları sizlerle paylaşacağız.

Bu haftaki ücretsiz uygulama Sputnik Eyes.

sputnik-eyes (4)
Mantık gerektiren bulmaca oyunlarını seviyorsanız, Sputnik Eyes size oldukça tatmin edici bir deneyim vadediyor. Geometrik şekilli sevimli robotların uzaydaki serüvenlerinde gezegenleri dolaşmasına yardım edeceğiniz bu oyunda, seviyeyi tamamlamanızı sağlayacak olasıkları iyi hesaplamanız ve robotları doğru renkli konumlara ulaştırmanız gerekiyor. Minimal görselliği, canlı renkleri ve eğlenceleri grafikleriyle Sputnik Eyes’ı oynamaktan zevk alacaksınız.

sputnik-eyes (1) sputnik-eyes (2) sputnik-eyes (3)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Herkesi Photoshop Kurbanı Yapan Tasarımcıya Sizde Resminizi Gönderin!

İstanbul’ a Bakışınızı Değiştiren İnstagram Fenomeni Fotoğrafçı