in

Anne Olmanın Zorluğunu Anlatan Mesajlı Pastalar

Anne olmak kolay değildir… 9 ay karınlarında taşırlar, tüm zorluklarını onlar çekerler. Çocuğun sorumluluğunu en erken onlar taşımaya başlarlar. Bir de doğurma kısmı var ki, özellikle ameliyat olmadan kendileri “normal” bir doğum yapmak istediklerinde işte cesaretin doruk noktası bu olur. Onca sancıya, zorluğa sırf çocuklarının ağlayışlarını duymak ve sağlık bir yöntem olduğu için de bu zorluğa katlanırlar.

Bebeklerini kucaklarına aldıklarında, onların yaşadıklarını ifade edebilmek için derin mesajlar içeren pastalar yapmışlar. Sanki bazıları biraz ürkütücü geldi, ne dersiniz?

cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (9) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (10) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (11) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (12) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (13) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (14) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (15) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (16) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (17) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (18) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (19) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (20) cocuk-bebek-anne-dogurmak-pasta-bilmiyorsan (21)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Caddeden Geçerken Dalgınlığın Son Noktası

Kesin Bu Önceden İnsandı Diyeceğiniz Köpekler