in

Angelina Jolie ve Brad Pitt On Yıl Sonra Bir Filmde Buluşuyor

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in başrollerinde yer aldığı “By the Sea” bu sene sonbaharda, yani ödül adayı filmlerin vizyona giriş vaktinde görücüye çıkacak. Filmin senaryosunu yazan Angelina Jolie, ayrıca yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendi. Pitt ve Jolie’nin 2005 yapımı Mr. And Mrs. Smith’ten sonra ilk kez karşılıklı oynadığı filmde ayrıca Mélanie Laurent, Niels Arestrup, Melvil Poupaud ve Richard Bohringer gibi isimleri göreceğiz.

angelina_jolie_brad_pitt_By_the_Sea_1

Evlilikleri sallantıda olan Amerikan yazar Roland (Pitt) ve eşi Vanessa (Jolie), 1970’li yılların Fransa’sında deniz kenarında huzurlu ve renkli bir tatil beldesine giderler. İçlerinde yeni evli çift Lea ile François ve köyün yerlileri Michel ile Patrice’in de yer aldığı köydeki gezgin grubuyla daha fazla vakit geçirdikçe çift kendi hayatlarındaki problemlerle ilgili anlaşmaya varacaktır.

angelina_jolie_brad_pitt_By_the_Sea_2

FFN_IMAGE_51571408|FFN_SET_60085978

Yapılan resmi duyuruda filmin 60’ların-70’lerin tiyatrosundan ve Avrupa sinemasından etkilendiği belirtildi. Jolie filmle ilgili; “Verilen kayıplar yüzünden rayından çıkmış bir ilişki, aşkın direnişi, kabullenme ve iyileşme ile ilgili bir hikaye, böyle evrensel insanlık tecrübelerini bu denli cömert ve yetenekli bir oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibiyle birlikte keşfedebilmek benim için bir ayrıcalık oldu” şeklinde bir açıklamada bulundu.

angelina_jolie_brad_pitt_By_the_Sea_4

In the Land of Blood and Honey ve Unbroken’dan sonra, By the Sea Angelina Jolie’nin üçüncü yönetmenlik denemesi olacak.

kaynak:http://filmhafizasi.com/angelina-jolie-ve-brad-pitt-on-yil-sonra-ayni-filmde/

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Cannes Film Festivalinde Gözlerimizi Yakan En Kötü 10 Kıyafet

Her Yerde Kitap Oku