in

Aldatmanın Cezasız Kalmayacağını Gösteren 23 İntikam Yolu

Aldatılmak yaşanabilecek büyük ve yıkıcı acılardan biridir. Onca yıl, emek, sevgi… Bir anda herşey sıfırlanır. Aşk hayatınıza format atmak gibi birşey! Özellikle ortada bir yüzük ve üstüne çocuklarda varsa, acının yerini nefret ve intikam alır. Aldatan insanlar er yada geç yakalanır. Er ya da geç… Bunu okuyan, aldatan insanlara söylüyoruz. Hemen vazgeçin. Bir ilişkiyi bitirmeden diğerine başlamayın. Hayvanlar bile tek bir insana sadık kalabiliyor, değil mi? Medeni insanlar için zor olmasa gerek 🙂
Şimdi aldatılan insanların acı intikamlarına bakalım;

Sevgili komşular, kocam beni aldattı ve bende taşındım…

ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (7) Herkese selam, iyi komuşunuz David, karımla bir ilişki yaşıyor. Bu yüzden evliliğimizi bitirdiği için onu görünce teşekkür edin!ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (8) Sevgili Dave, kız arkadaşını görürsen eşin ve çocuklarından selam söyle. Not: Hesabı boşalttım. Eski karın ve çocukların…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (9)

Aldatan bir kızın evinin duvarlarına ve arabasına hiç hoş şeyler yazmamışlar.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (11)

Aldatan bir eşin arabası ve bolca küfür.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (12) Satılık Chevy Blazer’dan sökülmüş 15 adet bijon. Eğer soru sormazsanız bedavaya alabilirsiniz. Aldatan erkek arkadaşıma: İyi haber tatlım, bijonların artık çantamda gezmiyor, garajda bir kutunun içinde. Ayrıca bak şu işe, lastik değiştirmeyi de biliyormuşum. Yeni kız arkadaşının evine giderken dikkatli sür.

ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (13)

Kız kardeşimle birlikte olmamalıydın pislik!ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (14) Aldatılmış bir bayanın intikamı…
ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (15) Eski aldatan erkek arkadaşımda oturmuş koltuktan izliyordur…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (16) Aldatan Koca; Sadakatli eşi onun hasta annesine bakarken kendisi aynı anda iki kadınla beni aldatıyormuş…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (17) Selam Steven, şimdi dikkatini çekebildim mi? Onun hakkında herşeyi biliyorum, seni pislik, sinsi, ahlaksız, sadakatsiz, zavallı iğrenç herif… Herşey kayda alınmış…

 

Eski müstakbel karın, Emily. Not: Bu afişin parasını ortak hesabımızdan ödedim.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (18) Asla bir dövmeciyi aldatma, aldattıysan da gidip ona dövme yaptırma…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (23) Aldattım, bu da benim cezam.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (19) Boş prezervatif paketi ve bir külot. İki kez söylenen aşağılık yalanların ardından yatakta bulunmuştur…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (20)

Aldatan bir erkek ve za vallı scooterı…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (21) Michael, GPS izleyici, 250 dolar, Nikon Zoom lensi ile birlikte 1600 dolar. Yalan söyleyen kocamı yakalamanın ve bu afişi birikim hesabımızdan ödemek ise paha biçilemez…  Jessica’ya taşınacağını söyle!ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (22) Evine hoş geldin, aldatan eş!ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (1) Evet, geçmiş olsun diyoruz. Yaratıcı bir çalışma olmuş ama.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (2) Pos-it’ler ile güzel bir mesaj verilmiş.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (3) Scott Kelly’nin “Şeyi” çok küçükmüş.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (4) Aldatmanın acısı bu kezde bir tekneden çıkarılır.ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (5) Eşim bizi 22 yaşında bir …. için terketti…ask-acisi-aldatanlar-bilmiyorsan (6)

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

11 Adımda Duş Almamış Pasaklılar İçin Pratik Çözüm

Kendini Konserde Hisseden Hipnoz Altındaki İnsanlar