in

Aldatıldığını Öğrenen İnsanların Akıllara Zarar İntikamları

İlişki ister problemli olsun ister rüya gibi kusursuz olsun “aldatma korkusu” insanın içi içini yer. Bazı zamanlarda o korkular maalesef yerini bulur. Ama intikam soğuk yenen bir yemektir. Aldatıldığı öğrenen insanların muhteşem bir yaratıcılıkla aldıkları intikamlar…

 

Sosyal Medyada Maymun Ederim!!!

aldatilma_intikam_1

İlk ibretlik örnek ABD’den. Bir Facebook kullanıcısı kendisini ev arkadaşıyla aldattığını öğrendiği kız arkadaşını yatak odasında bastı ve fotoğraflarını çekti. Bu fotoğrafları Facebook’ta yayınlayarak onu bütün çevrelerine rezil etti. İlginçtir paylaştığı fotoğrafları ilk beğenenler yine sevgilisi ve arkadaşı oldu. Pişkinliğin de böylesine ne denir…

 

Kayıp Köpek

aldatilma_intikam_2

Bir başka rezil etme örneği ise bir üniversitede yaşandı. Sevgilisinin onu okuldaki diğer kızlarla aldattığını öğrenen bir genç, onun fotoğraflarını “Kayıp Köpek İlanı” olarak dağıttı ve yediği haltları afişe etti.

 

İlişkiye Sifon Çekerim!!

aldatilma_intikam_3

Japonya’da bir kadın ise bambaşka bir intikam yöntemi olarak kendisini aldatan sevgilisinin bütün elektronik eşyalarını gözünü kırpmadan telef etti ve intikam anının görüntülerini ona gönderdi!

 

#.!oktan Bir Dövme

aldatilma_intikam_4

Sevgilinizin mesleği sayesinde size neler yapabileceğini göz ardı etmeden onu aldatmaya kalkmayın. Misal bir dövmeciyi aldatmaya teşebbüs etmeyin. Siz uyurken ya da sizin istediğiniz bir dövmeyi yaparken hayatınızı zindana çevirebilir. 2011 yılında Ryan Fitzgerald adlı bir dövmeci, sevgilisi Rossie’nin onu aldattığını öğrenince yaptığı bu dövme ibretlik bir şaheser olabilir. Sevgilisinden sırtına Narnia Günlükleri filminden bir sahneyi dövme yapmasını isteyen Rossie, başına neyin geleceğini bilmiyordu! Aynaya baktığı zaman gördüğü şey, yanlış adamı aldattığının resmi belgesi gibiydi. Rossie bu dövme yüzünden Ryan’a 100.000 dolarlık bir tazminat davası açmıştı. Ryan cezayı ödemeyi “İntikam paha biçilmezdir.” sözleriyle kabul etti.

 

“Lütfen Karıma Söylemeyin!”

aldatilma_intikam_5

ABD’de bir evli bir kadın kocasının onu aldattığını ve sağa sola “Aman karım ve oğlum duymasın, metresim hamile kaldı” şeklinde şeyler söylediğini duyunca yapacağını yaptı. Zalım kocasının aracının üstüne sprey boyayla “Metresim hamile kaldı lütfen karıma ve oğluma söylemeyin.” yazdı.

 

“Gel vatandaş gel, enayi malı bunlar!”

aldatilma_intikam_6

Yine ABD’de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin bütün eşyalarını bedava olarak yoldan geçenlere dağıttı.

 

Hediyem Olsun!

aldatilma_intikam_7

İngiltere’de ise bir kadın kendisini aldatan kocasının arabasının camını kırdı ve içinde dışkı olan bir kovayı “hediye olarak” geride bıraktı.

 

Herkes Görmeli!

aldatilma_intikam_8

Almanya’da ise başka bir kadın, sevgilisinin kendisini aldatırken görüntülerini çekti ve bu görüntüleri fotoğraf olarak bastırdıktan sonra arabasını bir aldatış sergisine çevirdi!

 

Araban Çalışmıyor mu?

aldatilma_intikam_9

ABD’de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin aracındaki bijon somunlarını söktü! Sökmekle kalmayıp bunları satışa çıkartıp “Yeni kız arkadaşına giderken dikkatli kullan” diyerek not düştü!

 

Adalet Yerini Bulur!

aldatilma_intikam_10

ABD’de dominant bir kadın ise sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince onu “adil” bir şekilde cezalandırdı. Onu şehir merkezindeki bir parka dikti ve “Ben aldattım, cezam da bu.” yazısıyla bütün gün orada durmasını sağladı!

Radikal

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hamile Taklidi Yapıp, Doğum Zamanı Gelince, Başkasının Bebeğini Çaldı

3. Köprüde 350 Metrede Selfie Keyfi