in

50 Yaşındaki Adam Kanseri Marihuana Yağı ile Yendi!

50 yaşındaki Darren Miller, kendisine akciğer kanser teşhisi konulmasının ardından büyük bir çöküntü yaşamış, doktorlar, bir yıllık ömrünün kaldığını ancak kemoterapi ile bu süreinin uzatılabileceğini söylemişti. Ancak işler hiçte doktorların söylediği gibi gelişmedi.

Bildiğiniz üzere, akciğer kanseri eğer evreler halinde ilerliyor. Burada en erken evrede teşhis konulması çok önemli. Mesela 4. evredeki kanserin iyileşme olasılığı diğer evrelere göre daha düşük olabiliyor.

Darren’da bu durumun farkındaydı ve çok geçmeden kemoterapiye başladı. Ancak tedavisine kenevir yağı ile de devam etti. Çünkü o sadece ömrünü uzatmak değil iyileşmek istiyordu.

kenevir-kanser-iyilesmek-bilmiyorsan-1

Kenevir yağının faydalarını öğrendikten sonra bu tür bir tedavinin kendisine faydalı olabileceğini düşündü. Medikal alanda kenevirin tedavi amaçlı kullanabilmek için Miller’ın eşi işini bırakmak zorunda kaldı. (Kenevir dediğimiz şey diğer adıyla marihuana.) Çünkü keneviri yasal olarak kullanabilmek için tıp alanında belli prosedürleri aşmak gerekiyordu ve burada eşi yardımcı oldu.

Tedavisine son hız devam eden Darren 7. ayın sonunda marihuananın özlerinikullanarak yaptıkları yağlar sayesinde kanserli hücrelerin tamamen iyileştiğini öğrendi.

Artık tamamen iyileşerek eski sağlığına kavuştu.

Bu tedavi yöntemini kendisi gibi hasta olan insanlara duyurmak için de kolları sıvadı!

Geçmiş olsun Darren!

kenevir-kanser-iyilesmek-bilmiyorsan-2
Kaynak: TrueActivist

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Günde 8 Saat Uyumalıyız Ama Neden?

Bebeği Hasta Olunca Annenin Sütünde Yaşanan Mucize Değişim